Výsledek pozitivní diskriminace: I zrůda s tlamou opičího zadku může být Miss Helsinky. Jaká bude Miss Oslo?

HELSINKY | Ve Finsku byla „zvolena“ Miss Helsinek 2017. Stala se jí devatenáctiletá přivandrovalá černoška Sephora Ikalaba. Hrála při volbě roli politická korektnost a politika? ptají se na webu Freeglobe.cz. Jelikož její vzhled spíše napovídá, že se jednalo o vítězství černého rasismu, jelikož je tato „slečna“ odporná vzhledem.

Výsledek pozitivní diskriminace – i zrůda s tlamou opičího zadku může být miss

„Finska se ze skandinávských zemí dotkla tzv. uprchlická krize asi nejméně. Oficiálně tvoří lidé narozeni za hranicemi Finska nebo děti obou rodičů cizozemců 2,7 % populace. Multikulturalismus je ale přítomný i v této zemi,“ píše freeglobe.cz o vymývání mozků finské společnosti.


Na ePortálu se zase dočtete: „Ta černošská Miss Helsinki je dobrý žert. Je to další z celé řady příkladů, když se snaží establishment prosadit multikulti ideologii. Jsou v tomto ohledu stejně nesoudní, jako byli nacisté či komunisté.“

Směšnost této epizody autor podtrhává slovy o tom, že jsou krásné černošky, ale že si soudruzi na tuto propagandu vybrali zrovna něco nepěkného: „Jistěže je mnoho černošek hezčích než bělošek. Ale zrovna tahle prostě není. Viděl jsem všechny soutěžící a tahle vyhrála jen kvůli barvě své pleti. Obyčejný rasismus naruby. Nic víc a nic míň.“

Letošní vítězka Miss Helsinek studuje na třetím stupni střední školy. Z deseti kandidátek byla jediná černá.Níže můžete ocenit rozhodnutí poroty a porovnat vítězku s jejími soupeřkami.

Miss Helsinky 2017

Miss Helsinky 2017

Miss Helsinky 2017

polados-prepravujeme-vas-byznys

loading...

Komentáře:

Reklama:
Pivní bedekr