Hlupáci a diletanti. Sobotka s Babišem sestavují státní rozpočet jako Pat a Mat z Večerníčku „A je to!“

PRAHA | Základní chyba byla v dobách solidního ekonomického růstu sestavovat deficitní rozpočet, uvedl v nedělní Partii TV PRIMA prezident Václav Klaus.

Nechutná dvojice potkanů: Babiš a Sobotka | Foto: ceskatelevize.cz
„Vláda se bojí, aby nebyla peskována. Druhým důvodem je strašné množství regulací, zákazů, příkazů, které brzdí investice. Lidé se bojí,“ druhý prezident České republiky Václav Klaus. A když už se něco konečně dostaví, tak se to musí okamžitě napůl zavřít, což je dobře vidět na dálnici D8. Informují ParlamentniListy.cz.


A když už máme přebytek, tak bychom ho měli využít na snižování státního dluhu. Tato vláda mnohdy spíše peníze rozdává, než aby splácela dluh.

Kromě toho také druhý český prezident připomněl, že si letos připomínáme sté výročí nástupu zrůdné komunistické ideologie. Dnes už komunismus není největší hrozbou, ale v jeho stopách kráčejí jiné levičácké -ismy, kterým je podle Klause třeba se postavit.

„Já vidím jiné -ismy, ale i podobné věci. Vystupují pod jinými jmény, ale jde jim o to samé, chtějí lidem všechno zakázat, přikázat a nařídit. Ten zákaz kouření v restauracích je jedna z tisíce věcí, které já vnímám jako nástup levičáckých metod, kde už to slovo komunismus není,“ pálil do vlády dál Klaus. Do stejného pytle prý patří Babišova EET nebo nařízení, která dětem zabraňují koupit si ve škole to či ono.


loading...

Komentáře:

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení publikování Vašeho komentáře, ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu,
a k dalším účelům popsaných na stránce ochraně osobních údajů.
Reklama:
Pivní bedekr