Zločinecká ČT používá praktiky StB a šíří lží, pomluvy, manipulace a nebezpečnou propagandu

PRAHA | Hnutí SPD odsuzuje manipulační kampaň České televize v pořadu 168 hodin, stojí v politickém stanovisku zmíněného politického hnutí.

ilustrační snímek
„Je zřejmé, že Česká televize již zahájila vlastní politickou kampaň před podzimními volbami do Poslanecké sněmovny. Česká televize na jednotlivostech vyvolává pocit aktuálnosti cenzury na internetu a především na Facebooku,“ popisuje zločinecké praktiky vedení SPD.
kup-zde

Podle opozičních politiků ČT popularizuje činnost neziskové organizace Hate Free, která je financována Sobotkovou, Babišovou a Bělobrádkovou vládou a de facto vykonává cenzurní a udavačskou činnost, která v mnohém připomíná některé oblasti činnosti někdejší StB.

„Hnutí Svoboda a přímá demokracie žádá zásadní změny v celkovém řízení a obsahu práce České televize a budeme požadovat ukončení státní podpory pro neziskové organizace s politickým programem. Hnutí SPD programově vystupuje proti cenzuře občanských a politických projevů na internetu,“ uzavírá toto téma prohlášení SPD.


loading...

Komentáře:

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení publikování Vašeho komentáře, ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu,
a k dalším účelům popsaných na stránce ochraně osobních údajů.
Reklama:
loading...
Pivní bedekr