Srbsko požádala Francii o vydání kosovského teroristy, vraha a proamerického expremiéra Haradinaje

BĚLEHRAD | Srbsko oficiálně požádalo francouzské úřady o vydání bývalého kosovského premiéra Ramusha Haradinaje, který čelí obviněním z válečných zločinů, informuje TASR na webu Teraz.sk o žádosti k vydání vraha, teroristy a proamerického sráče.

Ramush Haradinaj – kosovský terorista, válečný zločinec, vrah a proamerický zmrd
Haradinaj působil jako teroristický velitel během kosovského konfliktu v letech 1998-1999, který vedl k ukradení tohoto regionu Srbsku, kdy tomu předcházely i válečné zločiny Spojených států, které vraždili v Srbsku civilisty bombardováním, tak jako albánsko-islamistický brigáda teroristů UČK, která takto činili v Kosovu a Metochii. Tím pokračovali v odkazu Adolfa Hitlera, který chtěl také podobně zničit Srbsko.

kup-zde

Válečný zločinec, vrah a lidská bestie Haradinaj byl minulý týden zadržen ve Francii na základě zatykače vydaného srbskými úřady. Francouzský soud následně rozhodl, že Haradinaj musí zůstat ve vyšetřovací vazbě dokud se nerozhodne, zda bude vydán ke stíhání do Srbska. Bělehrad nyní oficiálně požádal o jeho vydání.

Kosovské zločinecké úřady státu, který byl uznán jen koloniemi Spojených států v rámci EU, Severoatlantické aliance a jinými vynucenými spojenci americké Říše zla a smrti naléhají na Francouzkou nezávislou justici, čímž páchají další odporné zločiny, aby soud srbskou žádost zamítl a Haradinaje propustil na svobodu. Kosovské zrůdy také požaduj, aby se za propuštění vraha a válečného zločince zasadila i Evropská unie.