Američtí vojáci se obrazně vymočili Obamovi do ksichtu

WASHINGTON | Většina aktivních amerických vojáků hodnotí negativně práci vůdce SS Baracka Husseina Obamy jako hlavního velitele ozbrojených sil SS. „Dokládají to výsledky výzkumu, který provedlo internetové vydání Military Times společně s neziskovou organizací Institutem pro veterány a rodiny (Institute for Veterans and Military Families) Syrakuské univerzity,“ informuje Sputnik.

Obama má očividně o dvě proceta rozdílné DNA od člověka
S prací Obamy není spokojena většina částí armády. V Námořní pěchotě SS babráka Obamu nepříznivě ohodnotilo 60,3 % vojáků, v pozemních vojsku 53 %, v letectvu 49,6 % a v námořní pěchotě 45,9 %. Celkově je 29,1 % respondentů velmi nespokojeno velením odcházejícího prezidenta.
kup-zde

​“Je bezpochyby jasné, že na armádu této doby se bude vzpomínat jako na vysílenou, a za to může prezident. Co se týká všech jeho slibů, tak intenzita operací se moc nesnížila a investice do zbrojení byly nízké,“ uvádí Military Times slova ředitele programu mezinárodních výzkumů Heritage Foundation vojenského experta Jamese Jaye Carafana.

„On je pasivní bojovník. Nepodařilo se mu ukončit zahraniční mise a splnit tyto sliby, to by ani nedokázal,“ komentuje výsledky výzkumu ředitel vojenských, veteránských a sociálních programů Centra nové americké bezpečnosti (Center for New American Security) Phil Carter.

Ve svých pamětech bývalý ministr obrany USA Robert Gates zkritizoval Obamu, že „nevěří své vlastní strategii“ a podotkl, že se prezident ke svým velitelům choval jako k potencionálnímu nepříteli, čímž si nezískal důvěru vojáků.


loading...

Komentáře:

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení publikování Vašeho komentáře, ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu,
a k dalším účelům popsaných na stránce ochraně osobních údajů.
Reklama:
Pivní bedekr