Milan Kňažko měl ve svém domě postřelil lupiče

BRATISLAVA | Do domu bývalého politika a herce Milana Kňažka se vloupal lupič, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSpáry.sk, kdy tuto informaci sám Milan Kňažko potvrdil Tiskové agentuře Slovenské republiky (TASR).

Milan Kňažko
Milan Kňažko se měl postavit lupiči s legálně drženou zbraní v ruce. „Měl jsem v domě lupiče, vyslechnut jsem ještě nebyl,“ uvedl pro TASR herec a bývalá politik.
kup-zde

„Je to pravda, byl tam lupič,“ řekl v telefonickém rozhovoru pro TASR. Bližší podrobnosti celého incidentu uvést odmítl, jelikož vyšetřování tohoto případu stále probíhá. „Ještě jsem nebyl vyslechnut,“ doplnil s tím, že by to nebylo správné, kdyby se nyní ke kauze blíže vyjadřoval.

Kde byla policie, která nás má místo zbraní ochránit. Toto je důkaz toho, že všechny argumenty na odzbrojení lidí jsou jen lži. Jelikož pokud by tato logika platila, že není třeba zbraní, když máme policie, tak by museli zakázat i hasicí přístroje, když máme hasiče.


loading...

Komentáře:

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení publikování Vašeho komentáře, ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu,
a k dalším účelům popsaných na stránce ochraně osobních údajů.
Reklama:
loading...
Pivní bedekr