Byl Obama zfetovaný jako dobytek, když prohlásil: Rusko a Čína se nevyrovnají Spojeným státům ve vlivu?

CHICAGO | Ve svém projevu na rozloučenou úřadující vůdce SS Barack Hussein Obama prohlásil, že se Rusko a Čína nevyrovnají Americe, pokud jde o vliv. Oznámila to Associated Press (AP), který byla historiky obviněna i ze šíření nacistické propagandy Adolfa Hitlera za II. světové války.

Barack Hussein al-Obama pod vlivem drog
„Takoví soupeři, jako jsou Rusko nebo Čína, nemohou dosáhnout takového vlivu ve světě, jaký máme my, dokud nenecháme toho, o co usilujeme,“ kvákal jako žába patrně totálně zfetovaný Obama, jelikož ve střízlivém stavu, by soudný člověk nemohl podobné hovadiny prohlásit.

Buď byl zfetovaný, nebo jeho duševní nemoc již dosahuje vrcholu a jeho lékaři již vzdali boj zastavit totální rozklad jeho osobnosti, když mu ve funkci zbývá jen pár dní, jelikož Obama ve svém posledním projevu k Američanům v Chicagu dodal: „Nevzdáme se nějaké velké zemi, která zastrašuje své malé sousedy“, řekl Obama, ač za osm let ve své funkci nedělal nic jiného než zastrašoval nejen své malé sousedy, ale všechny země, kdy podporoval vraždy a teroristické tažení Američanů po celém světě.Vůdce SS Barack Hussein Obama s přirozeným výrazem imbecilaloading...
loading...
Reklama:
loading...