Marija Vladimirovna Zacharova: Bůh stvořil svět za sedm dní, Obama má ještě devět dní na to, aby ho zničil

MOSKVA | Ruský portál Izvestija se věnoval kritice kroků Obamovy administrativy, kterou nešetřila tisková mluvčí ruského ministerstva zahraniční Marija Vladimirovna Zacharova, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Marija Vladimirovna Zacharovova – Obama má takhle malý mozeček. Takhle malý. A možná ještě menší…





Marija Vladimirovna Zacharova označila momentální zahraniční politiku Spojených států (SS) za nesmyslnou a zlomyslnou. Podle jejích slov zahraničněpolitické kroky odcházející Obamovy administrativy v čele s Barackem Husseinem Obamou nemají smysl a mohou vést ke „konci světa,“ píše slovenský deník.
kup-zde

„Každý den čtu zprávy z Washingtonu – nové sankce vůči Rusku, dodávání protitankových a protiletadlových zbraní syrským hrdlořezů. To vše jsou nesmyslné kroky americké zahraniční politiky. Bůh stvořil svět za sedm dní. Administrativa Obamy má ještě devět dní na to, aby svět zničila,“ napsala Marija Vladimirvona na své stránce na Facebooku.

Rusofobie krys zahnaných v koutě se mění v šílenství

Chystá se McCain (vpravo) lízat černou prdel Baracka Husseina Obamy (to je to hnusné vlevo)


polados-prepravujeme-vas-byznys

Dne 30. 12. 2016 zavedly SS sankce proti devíti ruským společnostem a osobám, včetně GRU (vojenská rozvědka) a FSB (tajná služba). Celkem 35 ruských diplomatů v SS bylo označeno za „persona non grata“ a byli vyhoštěni ze země. Dne 9. 1. 2017 rozšířily SS spis občanů Ruska, který spadají pod sankce v rámci tzv. „Magnitského zákona“. Spis se rozšířil o 5 ruských občanů.

Dne 10. 1. 2017 vnesla skupina demokratických senátorů v čele s degenerovaným prasákem Johnem McCainem návrh na zavedení nových sankcí na investice do těžby nerostných surovin, investice do budování potrubí, jaderných projektů v Rusku, nákup i prodej státního dluhu Ruské federace, privatizaci v Rusku a někteří američtí senátoři ve své hysterii zašli až tak daleko, že chtějí zavést sankce i na ruskou vodku.


loading...

Komentáře:

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení publikování Vašeho komentáře, ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu,
a k dalším účelům popsaných na stránce ochraně osobních údajů.
Reklama:
loading...
Pivní bedekr