Musí být vymýcení: V Maďarsku byl zahájen hon na prase Sorose a jeho posluhovače

BUDAPEŠŤ | Jako dramatický příklad protiúderu proti establishmentu vzmáhajícího se v post-Trumpovském světě oznámilo Maďarsko, že když se teď Donald Trump chystá zasednout do Bílého domu, tak jak uvádí místo-šéf strany ministerského předsedy Viktora Orbána citovaný Bloomberg, tato země plánuje razii na neziskové organizace spjaté s miliardářem Georgem Sorosem, informuje server Českého portálu EUportál.cz s odkazem na zerohedge.com.

Viktor Orbán | foto: Al-Jazeerah
Tato členská země Evropské unie a zároveň Sorosova rodná země využije „všech nástrojů, co má k dispozici,“ aby „vymetla“ všechny neziskovky financované tímto v Maďarsku narozeným finančníkem, které „slouží globálním kapitalistům a vnucují národním vládám politickou korektnost,“ řekl v úterý reportérům viceprezident vládnoucí strany Fidesz Szilard Nemeth. Když Bloomberg News zavolal mimo pracovní dobu na Open Society Institute v Budapešti, tak jim nikdo telefon nezvedl.

„Mám ten pocit, že se pro to teď mezinárodně otvírá příležitost,“ protože byl zvolen Trump, referovala státní tisková služba MTI o Nemethově vyjádření. Zákonodárci začnou podle parlamentní legislativní agendy debatovat o návrhu zákona umožňujícího úřadům auditovat neziskovky.

Veškeré „neziskové“ organizace financované Georgem Sorosem by měly být vymeteny z Maďarska

Szilárd Németh

Místopředseda maďarské vládní strany Fidesz Szilárd Németh prohlásil, že veškeré „neziskové“ organizace financované Georgem Sorosem by měly být „vymeteny z Maďarska“. Maďarský premiér Viktor Orbán už dříve ohlásil, že letošní rok „bude dobou eliminace Sorose a sil, které ho zastupují“.

Podle Németha Soros přivádí do Maďarska globální kapitál a s ním spojenou politickou korektnost. Jím financované „neziskové“ organizace se pak snaží ovlivňovat politiku navzdory demokratické vůli voličů.

„Ty organizace musejí být vytlačeny pomocí všech dostupných prostředků. Domnívám se, že by měly být vymeteny,“ prohlásil místopředseda Fideszu.

banner-cex-660x220

Orbán jako bojovník proti propagandě zrůdy Sorose

George Soros – Lidská zrůda a podlidská bestie, kterou k sobě nechce ani čert, jinak by už dávno zdechl |foto: theguardian.com

Jak uvádí Bloomberg, Orbán a jeho administrativa už opakovaně s nelibostí poukazoval na neziskovky podporované prominentním sponzorem Hillary Clinton a Demokratické strany Sorosem, které údajně představující širokou síť organizací na podporu demokracie v bývalých komunistických zemích východní Evropy.

A Orbán není jediný: I Trump sám tohoto 86 letého miliardáře obviňoval, že patří ke „globálním mocenské struktuře, která je odpovědná za ta ekonomická rozhodnutí, která oloupila naši pracující třídu, vytáhla z naší země bohatství a nasypala ty prachy do kapes hrstky obřích korporací a politických spolků.“ V předvolebních inzerátech ukazoval obrázky židovské trojice Sorose spolu s předsedkyní Federálních rezerv Janet Yellen ředitelem skupiny Goldman Sachs Group Lloydem Blankfeinem. Za což ho židovská Liga proti pomluvám kritizovala, že tento inzerát hraje na „po staletí zneužívanou strunu antisemitismu.“

polados-prepravujeme-vas-byznys

Soros financuje invazi vetřelců

imigrační vetřelci okupují nádraží na Balkáně

Maďarský premiér Viktor Orbán už dříve hovořil o tom, že „neziskové“ organizace dostávají peníze ze zahraničí, aby přiváděly do Maďarska a jiných zemí EU co nejvíc imigrantů, informuje freeglobe.cz

Orbán delší dobu naznačuje, že tažení imigrantů do Evropy podporuje miliardář Soros, který používá peníze k sociálnímu inženýrství a oslabování suverenity národních států.

Orbán v prosinci v jednom z rozhovorů oznámil, že „neziskové“ organizace budou monitorovány, aby se zjistilo, čí zájmy zastupují. Uvedl rovněž, že rok 2014 „bude dobou eliminace Sorose a sil, které ho zastupují“.


Reklama: