Vláda nepokrytě podporuje šíření nenávistné ideologie, kterou je islám

PRAHA | Sobotkova, Babišova a Bělobrádkova vláda zamítla návrh novely zákona, které podalo hnutí SPD. Náš návrh spočíval v tom, aby bylo v ČR trestné také šíření ideologie, která hlásá veřejnou nenávist k druhým lidem a potlačování lidských práv a svobod, informuje předsednictvo SPD na webu strany.

hnutí SPD
„V současnosti český zákon totiž postihuje pouze propagaci takového hnutí, nikoliv samotnou ideologii. Média nechávají toto rozhodnutí vlády jako obvykle zcela záměrně bez povšimnutí a cenzurují. Přitom soudní proces s muslimským extremistou a předsedou Muslimské obce v Praze Vladimírem Sáňkou, který proběhl v září loňského roku, nám dává v plné míře za pravdu, že stávající český zákon má formální mezeru, jelikož postihuje pouze propagaci konkrétního hnutí, které hlásá potlačování svobod, ale nikoli samu ideologii, která nenávist a likvidaci lidských práv představuje a propaguje,“ stojí v prohlášení strany.Soudce osvobozující rozsudek vůči Vladimíru Sáňkovi odůvodnil takto: „Soud dospěl k závěru, že salafismus jako takový představuje ideologii, nikoli konkrétní hnutí, a že předmětná kniha nepropaguje žádné hnutí, pouze salafistickou ideologii“.

Z rozsudku tedy vyplývá, že jediný důvod, proč muslimského extremistu soud osvobozuje, je fakt, že nepropagoval hnutí, ale ideologii, míní vedení opouiční strany, kdy dále dodává, že současné vládě to nevadí. „Předsednictvo hnutí SPD – Tomio Okamura vyzývá voliče, aby to zohlednili ve svém rozhodnutí v klíčových sněmovních volbách na podzim tohoto roku,“ uzavírají tento bod, ve kterém jasně dokazují, že současná vláda národní zrady nepokrytě podporuje islamizaci naší země.


loading...

Komentáře:

Reklama:
Pivní bedekr