D. J. Trump si vytřel s novinářem CNN zadnici: Vysíláte nepravdivé zprávy

NEW YORK | Dlouhé týdny napínal Donald Trump média, než konečně včera uspořádal tiskovou konferenci. Osm dní před svým oficiálním uvedením do prezidentského úřadu Trump opět ukázal, že to s ním média rozhodně nebudou mít jednoduché, informují ParlamentniListy.cz.

DJT – První tisková konference 45. prezidenta | foto: youtube.com (CNN)
Jen několik dní po vítězství v prezidentských volbách si pozval Trump zástupce klíčových médií a dle uniklých informací jim „řádně umyl hlavy“. A na včerejší premiérové tiskové konferenci potom Trump ukázal, že médiím stále nezapomněl, jakým způsobem na něj v průběhu kampaně útočila. Uvádí zmíněný web.


Autor článku dále pak připomíná, že za všechna mainstreamová média to odnesl dopisovatel CNN pro Bílý dům Jim Acosta. CNN patřila společně s deníky Washington Post a New York Times mezi asi nejtvrdší kritiky Donalda Trumpa. „Dokonce i odpůrci Trumpa poukazovali na nevyvážené zpravodajství, prostřednictvím kterého tento televizní kanál pokrýval informování o Trumpových názorech, postojích a aktivitách,“ píše.

Acosta se několikrát vehementně dožadoval své otázky, ale asertivní Trump jej nekompromisně odmítl a dal prostor zástupci serveru Breitbart, jehož editora Stephena Bannona jmenoval svým nejvyšším poradcem. „Vy ne. CNN je děsivá organizace a já na vaše otázky prostě odpovídat nebudu. Vysíláte nepravdivé zprávy,“ usadil Trump zaskočeného Acostu, který stále jakoby nechápal, že na jeho otázku prezident neodpoví.

„Cítil jsem, že by bylo férové, abychom dostali slovo, když předtím CNN napadal. Donald Trump mi měl dát šanci položit otázku. Tiskový mluvčí prezidenta Sean Spice mi navíc hrozil, že pokud se budu i nadále dožadovat položení otázky, tak budu z Trump Tower vyveden,“ stěžoval si později Acosta, který jako mediální mrdka o 45. prezidentovi Spojených států veřejně lhal. Tak si jím prezident vytřel pěkně zadek.

polados-prepravujeme-vas-byznys

loading...

Komentáře:

Reklama:
Pivní bedekr