Francouzský soud propustil na svobodu islámského teroristu a válečného zločince

PAŘÍŽ | Francouzský soud nařídil propuštění válečného zločince, kosovského vraha a islámského teroristy Ramusha Haradinaje, který byl zadržen minulý týden na základě zatykače vydaného srbskými úřady. O propuštění informovala TASR na svém webu Teraz.sk.

Ramush Haradinaj – kosovský terorista, válečný zločinec, vrah a proamerický zmrd
Expremiér zločineckého a neuznaného Kosova Haradinaj, který je pro váleční zločiny stíhán v Srbsku, však nesmí opustit území Francie, dokud se nerozhodne o tom, zda bude vydán k trestnímu stíhání do Srbska. Už propuštění na svobodu dává jasný signál, že Francie s její justicí stojí na straně teroristů a vrahů.

Soud ve městě Colmar na východě Francie včera oznámil, že kosovský expremiér může na rozhodnutí o vydávání čekat na svobodě. Vrah Srbů do té doby zůstane pod dohledem francouzských soudních orgánů. Haradinaj byl zadržen už v roce 2015 ve Slovinsku, avšak tamní orgány ho brzy propustili na svobodu, kdy tato země je taky na straně prostbské americké koalice vrahů.

Ovšem je to pochopitelné, jelikož u Francie se po boku Američanů dopouštěla válečných zločinů na srbském civilním obyvatelstvu při loupení Kosova, kdy páchali genocidu Srbů bombardováním.


Reklama: