TOP 09 šíří lži, dezinformace a nenávist. Kalousek přijetím nacistické zrůdy a odsouzené vražedkyně Nadiji Savčenko schválil její válečný zločin

PRAHA | Současnou ukrajinskou poslankyni a bývalou pilotku Nadiju Savčenkovou dnes přivítali na svém klubu poslanci TOP 09, informuje TOP 09 ve zprávě plné lží a propagandy, tak jako rusofobního štvaní imbecilů v této straně seskupených. Savčenko je právoplatně odsouzená vražedkyně dvou civilistů, tedy spáchala válečný zločin. Takovou lidskou bestii přijali poslanci TOP 09.

Kokot Mirek

„Savčenková, která je v Česku poprvé, politikům TOP 09 poděkovala za podporu. Už včera se potkala se senátory a europoslanci za TOP 09,“ píše dále v rámci lží TOP 09.


„Vím, že jste lidé, kteří vyjadřovali a vyjadřují velmi silnou podporu mě i celé Ukrajině. Jsem za to vděčná. Jsou tady ještě další zajatí muži, kteří by potřebovali vaši podporu,“ poděkovala poslancům TOP 09 odsouzená lidská bestie a vražedkyně ruských novinářů Savčenko.

„Všichni poslanci na celém světě skládají přísahu své zemi. Ne všichni ji ale mohou v praxi osvědčit tak, jako poslankyně Nadija Savčenková. Byla vojákem, který bojoval za svou vlast a byla připravena za svoji vlast položit i život. Pro nás pro všechny byla a je symbolem vlastenectví a boje za svobodu. Má naši největší úctu a je pro nás pro všechny velkou inspirací,“ vychvaloval vraždy spáchané ukrajinskou nacistickou zrůdou předseda TOP 09 Miroslav Kalousek.

Naďa Savčenko byla právoplatně odsouzena za vraždy dvou ruských novinářů, kdy jako válečný zločinec byla odsouzena na 22 let za kriminální čin, jelikož byl zadržena na území Ruské federace, kde vraždila. Následně byla omilostněna prezidentem Vladimirem Vladimirovičem Putinem v rámci humanitárního gesta. Dnes je Savčenko dokonce stíhaná tamní tajnou službou za to, že se sešla s prezidenty novoruských republik a zveřejnila seznam zajatců, který ji vedení Novoruska předalo. Ten to seznam dokládá, že na straně nacistické junty bojují především žoldáci.


Reklama: