Hacker: S Rusy nemám nic společného. Demokratickou stranu jsem naboural s vlastních pohnutek

WASHINGTON | Hacker Guccifer 2.0, který převzal odpovědnost za nabourání do systému národního výboru „Demokratické strany Spojených států“, prohlásil, že nemá žádné styky s ruskými úřady a jednal z vlastních pohnutek. Guccifer 2. 0 to oznámil ve svém blogu.

Ilustrační snímek | foto: v3.co.uk

„Americké zpravodajské agentury zveřejnily několik referátů, v nichž tvrdí, že mám styky s Ruskem. Chtěl bych vysvětlit, že tato obvinění jsou bezdůvodná. Nemám žádné styky s ruskou vládou. Chci vám říci ještě jednou, že jsem jednal v souladu se svými osobními politickými názory a přesvědčeními“, napsal hacker, který se přiznal k nabourání „Demokratů“ při prezidentské kampani.


V referátu ředitele Národní rozvědky SS se dříve tvrdilo, že ruské tajné služby vystupující pod maskou mezinárodního hackera Guccifer 2.0, zveřejnily za pomoci portálu DCLeaks dokumenty, které ovlivnily výsledky voleb v SS. Ovšem zda nějaké materiály mohou ovlivnit výsledky voleb může spekulovat jen dítě. Volby ovlivnily inforamce a pokud „Demokraté“ lhali, tak si za to mohou sami.

„Je zřejmé, že zpravodajské služby záměrně falšují důkazy. Podle mého názoru, oni hrají na ruku demokratům, kteří se snaží svést vinu za sevé selhání do zahraničí,“ píše Guccifer 2.0 a dodává, že za týden Obama opustí bílý dům a že věří, že za tuto dobu spatří světlo světa ještě další podobní padělky.


loading...

Komentáře:

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení publikování Vašeho komentáře, ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu,
a k dalším účelům popsaných na stránce ochraně osobních údajů.
Reklama:
loading...
Pivní bedekr