KLDR chystá hromadou popravu křesťanů. Zavraždit mají přes třicet lidí

PCHJONGJANG | Zločinný komunistický režim v KLDR odsoudil třiatřicet svých občanů k trestu smrti za styky s jihokorejským misionářem zadrženým v Severní Koreji. Odsouzení byli uznání vinnými z pokusu o svržení moci a získání velké částky peněz na výstavbu 500 podzemních křesťanských chrámů. Informaci o odsouzení nevinných křesťanů přinesl zpravodajský server rozhlasové stanice Hlas Ruska.

Pohled vraždící lidské bestie

Pohled vraždící lidské bestie

 Kim Čong-uka (51 let)  zadržely úřady KLDR v říjnu. S sebou měl křesťanské texty, filmy a další náboženské materiály. Misionář vyprávěl, že mu poskytly podporu jihokorejské zvláštní služby. Představitelé jihokorejské výzvědné služby prohlásili, že Kim Čong-uk není jejich zaměstnancem a že vše podnikl na vlastní pěst.

Samotný Kim Čong-uk byl taktéž odsouzen k trestu smrti. Předpokládá se, že poprava bude tradičně provedena jako veřejná, kdy veřejnost bude nucena pozorovat zavraždění křesťanů. Popravy v KLDR jsou vesměs veřejné a nuceny jsou se na ně dívat i děti, které to mají v rámci učebních osnov ve škole.