Protektorát SS „Polsko“ se chlubí, že cvičí arabské teroristy ve svých vojenských školách

VRATISLAV | Patnáct wahhábistů ze Saúdské Arábie (arabští teroristé) už měsíc pobývá na Vysoké důstojnické škole pozemních vojsk ve Vratislavi. V říjnu jim pak začne tříleté vojenské studium. Informuje server freeglobe.cz s odkazem na polska-zbrojna.pl a kresy.pl.

Ilustrační snímek
Autor článku píše, že wahhábisté ze Saúdské Arábie nastoupili do Vysoké důstojnické školy pozemních vojsk v prosinci 2016 na základě meziresortní dohody mezi oběma státy. Polsko tedy oficiálně podporuje státní terorismus, které šíří v oblasti Saúdská Arábie – Válka v Jemenu je útočnou válkou Saúdů, kdy saúdská vojska v Jemenu páchají válečné zločiny proti lidskosti, kdy vraždí ve velkém civilisty, bombardují nemocnice a svatební průvody.

„Nejsme jedinou školou, která přijala studenty z Blízkého východu. V Polsku se už vzdělávají mj. občan Kataru, Spojených arabských emirátů a právě Saúdské Arábie. Studenti se učí například na Vysoké důstojnické škole vzdušných sil v Dęblinu a na Námořní vojenské akademii v Gdyni,“ vysvětlil plk. dr. Krzysztof Klupa, zástupce rektora vratislavské školy pro mezinárodní spolupráci a protokol. Plk. Klupa dodal, že Saúdská Arábie chce poslat na školení do Polska další studenty.

Arabové dostali polní uniformu, ale na rameni nosí vlajku Saúdské Arábie. Zatím se učí vojenskému řádu, ale za nedlouho mají začít cvičení na střelnici.

„Je asi zbytečné dodávat, že Saúdská Arábie není demokratickým státem, kde dochází k závažnému porušování lidských práv. Svoboda slova je v zemi neznámým pojmem a za apostazi, tedy za konverzi z islámu na jiné náboženství, je trest smrti,“ připomíná autor článku, kdy dodává, že stojí rovněž za zmínku, že podle humanitárního koordinátora OSN v Jemenu Jamieho McGoldricka zemřelo od roku 2015 v Jemenu deset tisíc civilistů a čtyřicet tisíc bylo zraněno následkem vstupu Saúdské Arábie do tamější „občanské války“.

loading...

Dále je třeba si připomenout, že se nejedná jen o Saúdskou Arábii, která své teroristy poslala do Polska na vojenský výcvik, aby se tak mohli podílet na válečných a humanitárních zločinech. Polští zrádci učí také teroristy z Kataru a Spojených arabských emirátů, kdy tyto státy se Saúdy tvoří tzv. Satanskou koalici.

Poláci takto přímo podporují náboženskou válku, kdy na jejím konci je likvidaci křesťanů a bílé rasy v Evropě jako takové. Jelikož Arabové jsou největšími finančními podporovateli islamizace v EU. Polsko se tak postavilo na stranu zločinců. Král Jan Sobieski, který mu-slimácké prašivé psy hnal od Vídně se musí dnes v hrobě obrace, kam až ve své podlosti a podlézaní Spojeným státům (SS) mohli tupí Poláci dojít.


loading...
Reklama:
loading...