Praktiky totality: Justiční aktivista Pecina odhalil, že dnešní systém vyrábí nové politické vězně

PRAHA | Osel měsíce ledna je z Prahy, píše na svém blogu Παραγραφος Martin Pecina, který je znám jako justiční aktivista, který se nebojí postavit dnešní justiční mafii v talárech, která si nezadá s lidovými tribunály nacistů, či komunistů. Ve sém odhalení popisuje zločinecké a totalitní praktiky užívané proti politickým odpůrcům v 21. století.

Justiční palác v Praze | foto: krajskelisty.cz
„A vítězem se stává… soudce Obvodního soudu pro Prahu 1 Alexandr Malý, jemuž prestižní ocenění tohoto blogu Osel měsíce za leden 2017 po právu náleží za usnesení, jímž se zevrubně vypořádal s námitkami Adama B. Bartoše proti zajištění autorských práv k jeho vlastním knihám i zjevně šikanosnímu zajištění věcí typu mobilní telefon s rozbitým displayem,“ píše doslova Pecina.


Podle aktivisty, který už soudce nenazývá jménem, ale raději jen oslem, osel vysvětlil, že Bartoš může být rád, že mu policie nezajistila např. osobní automobil nebo peníze na účtu jeho manželky.  „Ano, to všechno de lege lata může, dokonce obviněnému nemusí ponechat ani osobní věci včetně oblečení, neboť na rozdíl od exekučního řádu a občanského soudního řádu trestní řád žádná omezení v tomto směru nestanoví,“ popisuje praktiky nacistů a komunistů, které jsou v dnešním trestním právu hloubce zakořeněny Martin Pecina.

Dále dodává, že institut zajištění náhradní hodnoty se tak stává účinným prostředkem, jak bojovat proti politické oposici. „Její představitele obviníme z ideozločinu a aby nemohli v politice dál působit, zabavíme jim veškerý majetek. Až je za sedm nebo deset let soud zprostí obžaloby, mohou se náhrady domáhat u ministerstva spravedlnosti, které se jim, jak je jeho dobrým zvykem, místo vyplacení peněz leda tak vysměje,“ popisuje hrůzné dění a likvidaci opozice jako někde v KLDR.

„Nyní mne omluvte, jdu si pustit v České televisi reportáž o tom, jak ohavnými prostředky potlačuje v Rusku oposici Putinův režim; abych nezapomněl, k ocenění, spojenému s právem nosit oslí uši ve tvaru paragrafů, panu soudci samozřejmě blahopřejeme!“ uzavírá Martin Pecina více než ironicky.


Reklama: