Čubka se definitivně zbláznila: Jsem připravena registrovat se jako muslimka, uvedla Balkánská řeznice Madeleine Albright

WASHINGTON | Madeleine Albright, která jako ministryně zahraničních věcí v éře sexuálního maniaka Billa Clintona, byla odpovědna za humanitární masakr a vraždění srbských civilistů bombardováním Bělehradu, včera uvedla, že je připravena registrovat se jako muslimka. Asi se čarodějnice na upálení dočista zbláznila.

Madeleine Albright – Balkánské řeznice a morlání vražedkyně, která tleskala genocidě Srbů | foto: therightofreply.blogspot.com

Její vyjádření má být reakcí na „strach“ islámské komunity z toho, že prezident Donald J. Trump by mohl implementovat zákonnou registraci pro muslimy. Jeho poradci však tyto úmysly popírají.


„Vyrůstala jsem jako katolička … a nakonec jsem zjistila, že moje rodina byla židovská“, napsala na Twitteru. „Jsem tedy připravena registrovat se jako muslimka na znak solidarity“, uvedla. Čímž jen prokázala že je to bezcharakterní svině, který ohne hřbet jak je třeba, jen aby škodila a mohla pokračovat v naplňování svých deviantních choutek – vraždění lidí, či podílení se na vraždách až masových.

„Nově zvolený prezident Trump se nikdy nezastával za zřízení žádného registru nebo systému, který by mapoval osoby na základě jejich náboženství. Každý, kdo naznačuje opak, se mýlí, nebo účelově lže „, řekl mluvčí Jason Miller ještě v listopadu.