Ivan Bartoš: ČSSD chce přes zlosyna Chovance a jeho CTHH manipulovat s volbami

PRAHA | Trubte na poplach. ČSSD se skrze ministerstvo vnitra dle mého názoru chystá nepřímo manipulovat volby, respektive využít svých kompetencí ve prospěch sociální demokracie. Nic jiného mi z toho nevychází, uvádí Ivan Bartoš, předseda České pirátské strany, který nechce, aby z něj někdo dělal blbce.

chovanci Sobotka a Chovanec (zleva)
Ve vedení ČSSD je to dle něj jeden „dezinformátor“ vedle druhého a na závěr se ptá: „Proč kauza údajně trvající měsíce najednou vyleze, když se jedná o šmírovací novele o vojenské rozvědce, můžeme jen spekulovat…“ míní ke kauze Zaorálkova e-mailu, tedy pokud Zaorálek vůbec jako pomatený socan ví, co to e-mail je.

Luboš Zaorálek. Utekl z klece? | foto: parlamentnilisty.cz

kup-zde


Dalo by se spekulovat, jelikož už jeho pohled a výraz očí znamená, že patří do bandy šílenců, se Špidlou, kteří by z uzavřeného oddělení psychiatrie neměli chodit ven ani na vycházky a měli by si hovět v kleci.

„Pokusy ovlivňovat volby, obavy z rizik jejich ovlivnění, jsou hlášeny z řady zpravodajských služeb partnerských států, a jsou dohledatelné dokonce v otevřených zdrojích,“ sdělilo ve svém prohlášení ministerstvo vnitra. Na něj reagoval ve svém textu na Facebooku Ivan Bartoš, předseda Pirátské strany. „Fakt nejsem jako Zeman nebo Ovčáček. Nejsem rusofil, ale ani amerikanofil, a ani žádný šílený konspirátor nebo paranoik. Jsem občan ČR a nechci, aby ze mě někdo dělal blbce. V této věci si případně zcela vystačím sám. ČSSD se skrze Ministerstvo vnitra ČR, dle mého názoru, chystá nepřímo manipulovat volby, respektive využít svých kompetencí ve prospěch sociální demokracie,“ napsal na úvod.

„Když si ČSSD (to D ve zkratce je „demokracie“), která se stále propadá a ve volbách dostane na zadek od Babiše a dalších, neví rady, něco se s tím musí dělat. Ne náhodou bude jedním z hlavních témat socdem pro volby bezpečnost, viďte pane Tejci,“ cituje předsedu Pirátů server ParlamentniListy.cz.

Hackování nezabezpečených systémů na internetu je dle jeho názoru odjakživa. „Dobrej impulz pro politiky to zabezpečit, pokud to nemají. A jestli si toho všímají teď, tak běda nám občanům,“ konstatoval Bartoš. „Informační války? Mediální kapitál poráží politiku a veřejnoprávní média, která ovšem nejsou objektivní také. Nic jinýho se neděje. Teda v rovině „ovlivňování voleb“. „Klasická“ politika je o ovlivňování lidí za účelem voleb, nebo mi něco uniká. Ten kapitál může bejt ruskej, americkej, babišovskej. V ČR stačí klidně někdo menší než Andrej, třeba Soukup a tak,“ vysvětlil.

Ivan Bartoš | foto: pirati.cz„Když si Chovanec začal zařizovat na svém ministerstvu Centrum hybridních tentononc, tak jsem u toho s Piráty byl a kritizoval dvě věci: nemůžete říkat lidem, co je a co není dezinformace, když jste politický. Nemůžete zasahovat do voleb pod žádnou záminkou, když vás vede Chovanec (ČSSD) – mimo jiné disponující podvodným diplomem z plzeňských práv a usvědčený plagiátor opisující do závěrečné práce ze středoškolákem vypracované maturitní otázky na internetu,“ sdělil Ivan Bartoš.

„Jakmile začala dostávat koordinátorka ČUTI Romancovová veřejně sodu, tak jsem jí volal a dopisoval jsem si s ní, protože nejsem nějaký primitivní „hater“, abych do nich kopal, když si věci neověřím,“ upozornil předseda Pirátů. „Jejich analýz dezinformací, která se měsíc zatím neprojevila, nechť je klidně zapomenuta, protože je to vlastně směšný,“ domnívá se.


Reklama: