Tomio Okamura: Dost vymývání mozků našich dětí! Valachová a jiná lidská prasata se zapsala na listinu zrádců

PRAHA | Ministerstvo školství Sobotkovy, Babišovy a Bělobrádkovy vlády zahájilo novou kampaň, která má naučit české děti soucitu s migranty, informuje o vymývání mozků bolševicko-nacistickým způsobem předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) a poslanec Parlamentu ČR Tomio Okamura.

Kateřina Valachová – Lidská bestie vymývající mozky Vašich dětí
„Tato kampaň má nejen radit učitelům na základních školách, jak mluvit o migrační krizi, ale zároveň má také žáky prostřednictvím komiksu, filmu a nejrůznějších výukových aktivit naučit soucitu s islámskými migranty. Hrdiny obou komiksů je totiž muslimský afghánský chlapec Hamíd a muslimská dívka Šádí,“ popisuje zvěrstva, které se na Vaše děti do škol valí.


A zkuste dětem vysvětlit, že to je jinak. „Paní učitelka, říkala…“ a pak Vás milé dítě ve škole udá, že máte jiný postoj a … Jako by to tady už nebylo, historie se opakuje, nacistické a komunistické metody výroby nového člověka, kdy děti poštvou proti rodičům!

Okamura k nacistické kampani za podpory vlády národní zrady, kterou vede ministryně Valachová, která se tak zapsala na listinu zrádců národa, dále dodává, že kampaň ministerstva školství mimo jiné zcela záměrně lživě opomíjí fakt, že drtivá většina migrantů nejsou děti, ale mladí muslimští muži. „Našim dětem ministerstvo podsouvá možnost, že v budoucnu budou prchat z Čech zničených jadernou apokalypsou. Celá kampaň je dílem politických fanatiků. Jde o emoční vydírání a strašení českých dětí,“ obviňuje lidská prasata, který stojí za touto kampaní poslanec parlamentu a předseda SPD.

„Naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) odsuzuje tuto manipulativní kampaň ministerstva školství, která má pomoci komiksů a propagačních materiálů přesvědčovat žáky základních škol, tedy malé děti, o nutnosti přijímat imigranty a pomáhat tak řešit jejich integraci do společnosti. Jde o součást multikulturní ideologie, kterou se snaží do českých škol prosazovat současná vláda a vedení Ministerstva školství. Naše hnutí SPD považuje multikulturní ideologii za škodlivou a naopak žádáme zavedení vlastenecké výchovy ve školách,“ uzavírá své prohlášení Tomio Okamura, který je dokonce pronásledován i justicí, jelikož podle rozhodnutí soudu může býr klidně zesměšňován označením Pitomio.