D. J. Trump se stal prvním prezidentem SS, který plní své předvolební sliby

PRAHA | Prezident republiky Miloš Zeman prohlásil, že americký prezident Donald Trump se stal prvním americkým prezidentem, který plní své sliby. Miloš Zeman poukázal na to, že mnozí předchůdci Donalda Trumpa po příchodu do Bílého domu zapomněli na mnoho ze svých předvolebních slibů, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Miloš Zeman a Donald John Trump
Podle Miloše Zemana příkladem může být Jimmy Carter (39 prezident USA) a nejen on. „Trump je první americký prezident, který se seriózně staví k plnění svých předvolebních slibů,“ uvedl doslovně Miloš Zeman.

Český prezident rovněž obrátil pozornost na pozice amerického prezidenta vůči teroristické organizaci Islámský stát a ujištění amerického prezidenta, že vyvine veškeré úsilí k tomu, aby v krátké době IS zničil.

Miloš Zeman se již v minulosti stavěl kriticky k migrační politice EU a vyjádřil svůj nesouhlas k přemisťování migrantů – muslimů do České republiky, proto kvitoval i dekret o zákazu cestování muslimů z rizikových zemí do Spojených států, který je nyní americkou mafií v soudcovských talárech pozastaven. Miloš Zeman označil Trumpa za svého spojence v boji proti islamizaci.


loading...
loading...
Reklama:
loading...