Mu-slimácký dobytek mrzačí dívky v Británii na běžícím pásu. Jedna ženská obřízka každou hodinu

LONDÝN | Ze statistik National Health Service (Národní zdravotní služby, pozn. ed.) vyplývá, že v Anglii dochází každou hodinu k odhalení nebo léčbě následků tzv. ženské obřízky, která je oblíbená zejména v Africe a některých islámských zemích. Informuje o hrůzném odhalení server freeglobe.cz s odkazem na britský breitbart.com.

Muslimští pedofilové przní dívky jakéhokoliv věku. Stačí, když dítě unese váhu mu-slo vepře a ten jí může ošuk…
„Ačkoliv je ženská obřízka ve Spojeném království (SK) od roku 1985 protizákonná, angličtí lékaři hlásili od dubna 2015 do května 2016 každých 61 minut případ ženské obřízky nebo zákrok související s jejími následky,“ píše autor článku o deviantních praktikách hnusných nečistých prasat, které mrzačí dívky.

Ve zmíněné době vyhledalo 8 656 žen nebo dívek lékaře s problémy vyplývajícími z ženské obřízky. Zákon proti ženské obřízce byl v roce 2003 zpřísněn, ale zatím nedošlo ani k jedinému úspěšnému stíhání a potrestání pachatele.

Proč? Mu-slimácký šmejd je v SK chráněn. Dokonce parazitující nečisté prase je zvoleno starostou Londýna. Kdo tedy má už v Anglii většinu? Bude zákon o obřízce nakonec zrušen, když je to už jen „ostrovní chalífát“ ?


S tématem související literatura:

loading...

Komentáře:

Reklama:
Pivní bedekr