Referendum bude i navzdory totalitní EU – Krymský parlament přijal deklaraci nezávislosti

SIMFEROPOL | Nejvyšší rada Krymu přijala deklaraci nezávislosti autonomní republiky a Sevastopolu. Oznámil o tom parlamentní web Autonomní republiky Krym. Dokument schválený poslanci umožní právní úpravu vstupu poloostrova do složení Ruska a rovněž provedení republikového referenda 16. března o otázce statutu Krymu, informoval zpravodajský server rozhlasové stanice Hlas Ruska.

Nejvyšší rada Autonomní republiky Krym

Nejvyšší rada Autonomní republiky Krym

Podpoří-li obyvatelé Krymu v referendu připojení k Rusku, bude poloostrov vyhlášen nezávislým a suverénním státem. Pak se Republika Krym obrátí na Rusko se žádostí o začlenění do Ruské federace.

Státy Evropské unie a USA, které „šíří po světě demokracii“ ovšem již předem prohlásily, že výsledky všelidového hlasování neuznají a OBSE vůbec nebude mít pozorovatelskou misi v rámci referenda. Tento postup jasně ukazuje, že EU a USA jsou totalitami, kde špičky nové politické třídy otročí občany.

Za připomenutí stojí opakované referendum v Irsku o přijetí Smlouvy o Evropské unii. Občané Irska museli hlasovat, tak dlouho dokud nepřijali pro Brusel přijatelný výsledek.