Svině Merkel šíří lži, že chce Rusko ovlivnit německé volby. Důkaz o lhaní vůdkyně odhalily německé tajné služby

BERLÍN | Unikla prý zpráva z německých tajných služeb: Rusové volby ovlivnit nechtějí, hlásá titulek webu ParlamentiListy.cz, kdy se české periodikum odvolává na novinky.cz, které zase čerpají z Süddeutsche Zeitung, který zprávu německých tajných služeb zveřejnil.

Svině Merkel – Sau Merkel | reprofoto: focus.de
Německé parlamentní volby Rusové ovlivnit nechtějí. Alespoň to tvrdí německé tajné služby, které nenašly jediný důkaz ruských snah. Píše to server Novinky.cz s odkazem na německý deník Süddeutsche Zeitung.


Rusové podle všeho tak svou snahu buď úspěšně maskují, nebo ji nemají – uvedla to alespoň uniklá zpráva vnější a vnitřní rozvědky pro vládu. Ta uvádí, že se nepodařilo prokázat otevřenou nebo přímou kontrolu či financování průběhu předvolební kampaně ruskými úřady nebo ruskými zpravodajskými službami. „Tyto aktivity nicméně mohou být prováděny lidmi či organizacemi mimo tyto instituce,“ konstatuje zpráva.

Německé tajné služby se domnívají, že ty ruské pracují ve snaze narušit jednotu EU a Německa. A to z důvodu oslabení jejich moci. Využívat prý mají dezinformační kampaně. Podle všeho prý také chtějí ovlivnit německou krajně pravicovou, euroskeptickou a protiimigrační stranu Alternativa pro Německo.

„Není to o tom, že Rusové chtěli dobýt Evropu. Chtějí se ujistit, že bude Evropa dost rozdělená na to, aby bránila Rusku v prosazování jeho zájmů na Ukrajině, v Bělorusku a v Gruzii,“ řekl odborník na Rusko Mark Galleoti.

Před časem německá vůdkyně Angela Merkel a její posluhovači informovali, že Putin bude ovlivňovat volby v Německu, aby prosadil své zájmy a rozdělil Evropu. Toto tvrzení bylo zdůrazněno tím, že je třeba bojovat proti tzv. falešným zprávám, které kritizují EU a samotnou Merkel. Jak je vidět, tak samotná Merkel je lnářská svině, která šíří lži a falešné zprávy.


Reklama: