Modrý klaun z ODS: Premiér má místo siláckých tweetů jednat

PRAHA | Vlastně by nám mělo být Andreje Babiše líto, ironizuje modrý klaun z ODS, který tomu spolku upadajících politiků i předseda a jmenuje se Petr Fiala.

Petr Fiala jako modrý klaun z ODS | reprodukovaná fotografie – ods.cz


„On jediný ‚čistý‘ se musí pohybovat mezi zkorumpovanými politiky a čelit mafiánským praktikám – tradiční strany jsou prostě Palermo, jak nám neohroženě minulý týden sdělil…“ pokračuje v klauniádě Fiala.


Pak ale otočí: „Ale vážně: Jsem odpůrcem osobních útoků a urážení či pomlouvání politických protivníků. Dávám přednost střetu hodnot, politických programů a nabízených řešení. Ministr financí ale na ODS neustále a nespravedlivě útočí. To si nenecháme líbit. Pokud je totiž v dnešní vrcholné politice někdo, kdo si v uplynulém čtvrtstoletí kvůli svému byznysu podával ruce s kýmkoliv včetně morálně pochybných lidí, je to právě Andrej Babiš,“ ovšem stále je to tón hodný klauna ač bez ironie. Nynější vedení ODS připomíná – bezpohlavní mutace fialové Milky Němcové.

A aby sranda dosáhla svého vrcholu, tak to vše Petr Fiala jako korunovaný od fialové Milky korunoval slovy: „A pokud ho obestírají tak velké nejasnosti kolem finančních transakcí, je na jeho nadřízeném – na premiéru Sobotkovi – aby místo siláckých tweetů něco udělal. Podívejte se na novém videu, jak se na celou věc dívám.“


loading...

Video: Modrý klaun v akci. Ale pozor, abyste se smíchy nepomočili!


polados-prepravujeme-vas-byznys

loading...
Reklama:
loading...