Americké stavební firmy se těší na budování zdi na mexické hranici

WASHINGTON | Americký prezident Donald John Trump ve středu opět potvrdil, že na hranici s Mexikem postaví zeď. Informuje Tisková agentura Slovenské republiky (TASR) na svém zpravodajském serveru Teraz.sk s odvoláním na list Th New York Times.

Donald Trump
Pak TASR převzal šíření lží amerických médií, jelikož informoval: „Přestože ve Spojených státech i mimo ně má tento jeho plán mnoho odpůrců a kritiků, těší se minimální stavební firmy. Výstavba stovky kilometrů dlouhého zdi by byla pro ně lukrativní zakázkou. Podle odhadů by vybudování bariéry mohlo stát až 40 miliard dolarů.“


Kdo jsou odpůrci zdi? Hlouček imbecilů na výplatní pásce Sorose a zkorumpovaní politici. Navíc je nutné dodat, že část zdi na hranice mezi Spojenými státy a Mexikem již stojí a s její výstavbou začal již Bill Clinton, když vykonával funkci prezidenta.

„Není pochyb o tom, že pokud Spojené státy budou pokračovat s plány na ambiciózní hraniční zeď – jeden z největších infrastrukturních projektů za ostatní desetiletí – bude to znamenat boom pro dodavatelské firmy,“ napsal list The New York Times. Chce americké periodikum vyvolávat závist mezi obory amerického hospodářství?

„Je čas zastavit příliv drog do naší země a my to uděláme. Generál, nyní ministr Kelly, bude mužem, který to udělá a my mu dáme zeď a bude to skutečný zeď. Vaše města a státy čeká mnoho velmi pozitivních věcí. Věřte mi. zeď se právě teď projektuje. Mnoho lidí říká ‚Trump se zdí jen žertoval‘. nežertuje jsem, já o takových věcech nežertuji. Budeme mít zeď a bude to vynikající zeď, “ řekl americký prezident Donald John Trump, kdy připomněl argument Billa Clintona, že zeď je také kvůli pašování drog na území Spojených států.

V současnosti je na hranici Spojených států s Mexikem téměř 1050 kilometrů plotů a zátarasů – To je projekt Billa Clintona. D. J. Trump chce zeď postavit po celé délce hranice, která měří 3200 kilometrů. V minulosti zmínil deset až dvacet metrů vysokou zeď postaven z betonu posíleného železnými tyčemi. Odhadl, že bude stát osm až 12 miliard dolarů. A uvedl, že to zaplatí Mexiko.