Tomio Okamura v Českém rozhlase vysvětloval čeho chce jeho SPD dosáhnout a jak se mu líbí Pitomio

PRAHA | Mediální žumpě jménem Reflex došly argumenty proti přímé demokracii a našemu programu, a tak se snížila na úroveň urážek, říká poslanec a předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomio Okamura k případu Pitomio.

Tomio Okamura ve vysílání ČRo | reprodukovaná fotografie: fcb – ČRo


V rámci vysílání Českého rozhlasu takto komentoval kauzu, kdy pražský vrchní soud potvrdil, že týdeník Reflex může nazývat předsedu hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamuru v případě oprávněné kritiky Pitomiem. Bezdůvodně komolit jeho jméno ale nesmí, připomíná český rozhlas.


„Oni mě tímto přízviskem nazývali proto, že jsem prosazoval přímou demokracii, byl jsem proti migraci a islámu a jako jediný politik jsem na to upozorňoval. V dnešní době dochází na moje slova a dokonce i Reflex v tomto smyslu začal psát, takže se ukazuje, kdo je ten skutečný pitomec. Ve mně ta kauza vzbuzuje soucitný úsměv,“ uvedl Okamura a dále se vyjadřoval k otázkám zmanipulovaných průzkumů, k jeho údajné likvidací kmotry, k přímé volbě soudců a k programu politického hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) obecně.

„Systém je takový, že nějaký neznámý server vydá článek, pak to nějací lidé dají na Facebook a platí na to reklamy. Takhle se dělají dehonestační kampaně vůči jiným subjektům,“ uvedl Okamura ke kampaním, kdy mediální žumpy využívají formy manipulace, dezinformace a šíření nenávisti, jako i falešných zpráv.

K manipulování s předvolebními výzkumy uvedl: „„Česká klasika jsou uplacené průzkumy veřejného mínění. Před krajskými volbami nám dávaly maximálně 2,5 %, tedy že se do zastupitelstev vůbec nedostaneme, aby odradily voliče. Výsledek je takový, že jsme byli pátou nejúspěšnější politickou stranou a dostali jsme se do 10 ze 13 krajů,“ kdy dále dodal, že Centrum pro výzkum veřejného mínění uveřejnění týden před volbami do Poslanecké sněmovny v roce 2013 text, kdy jim dával 1,5 % . „A nakonec jsme ve volbách získali 6,88 % – zmýlili se tedy čtyřikrát. Buď je to podvod, za který někdo platí, anebo je to diletantství,“ obvinil CVVM z manipulace voleb.


Chcete naše noviny finančně podpořit?Zašlete libovolnou částku na účet číslo: 2901046670/2010. Pod variabilním symbolem 0011. Děkujeme Vám za přízeň.

Zveřejnil(a) Vlastenecké Noviny dne 7. prosinec 2017


polados-prepravujeme-vas-byznys

Čtete dále VlasteneckeNoviny.cz | Další články k tématu:

loading...

Komentáře:

Reklama: polados-prepravujeme-vas-byznys