Akademik Drahoš nechce být prezidentem, jelikož jinak by se nechlubil podporou těchto vlastizrádných blbečků: Schwarzenberg, Gazdík, Bělobrádek a lidé od kudrnáče Sobotky

PRAHA | O post prezidenta bude kromě jiných pravděpodobně usilovat i dosluhující předseda Akademie věd Jiří Drahoš (67 let), informují ParlamentniListy.cz.

Jiří Drahoš – Podobnost s Gustávem Husákem není čistě jen náhoda
Reprodukovaná fotografie z vysílání ČT (Autor: Česká expedice, z. s. © 2017)Ovšem něco v tom smrdí, jelikož pan akademik je asi spíše nucen, nebo do kandidatury tlačen. Pokud by chtěl mít šanci, tak by se veřejně nemohl přihlásit k tomu, že jej podporuje největší anální žumpa havloidních pak a jelit pražské kavárny.

V rozhovoru, který zveřejnil server Seznam.cz, prozradil, že mu podporu vyjádřili kromě šéfů STAN a KDU-ČSL a expředsedy TOP 09 Karla Schwarzenberga už i někteří lidé z okolí premiéra Bohuslava Sobotky, píše zméněný web a to je v rámci českého politického a lidského prostředí sebevražda na politické scéně, když se sám Drahoš dobrovolně pomazal po ksichtu havloidním hovnem.

On je snad z jiné planety. Nebo se jako blbec narodil?

„Zhruba před dvěma lety se začaly objevovat dotazy, jestli bych o kandidatuře neuvažoval. Tehdy mě to překvapilo, postupně jsem o tom začal přemýšlet a došel k tomu, že bych tuto výzvu měl brát vážně,“ vysvětlil Jiří Drahoš, co jej vedlo k tomu, aby usiloval o to, stát se Zemanovým nástupcem v čele státu.

Drahoš uvádí, že od té doby dostal pro svou zvažovanou kandidaturu podporu od řady politiků napříč spektrem: od šéfa Starostů a nezávislých, od předsedy lidovců i od bývalého prezidentského kandidáta adegeneráta Karla „pomoč“ Schwarzenberga. Ve zmíněném rozhovoru pro Seznam.cz Jiří Drahoš mluví i o konzultacích s lidmi z ČSSD, a to i přímo z okolí premiéra Slávka „bezmozka“ Sobotky.

Chcete naše noviny finančně podpořit?Zašlete libovolnou částku na účet číslo: 2901046670/2010. Pod variabilním symbolem 0011. Děkujeme Vám za přízeň.

Zveřejnil(a) Vlastenecké Noviny dne 7. prosinec 2017


Čtete dále VlasteneckeNoviny.cz | Další články k tématu:

loading...

Komentáře:

Reklama: polados-prepravujeme-vas-byznys