Rozum nesmí ustoupit lenosti a zelené ideologii

Smog je svinstvo. V Praze, v Ostravě, Brně nebo Českém Krumlově. Pro mne, pro vás, pro naše děti a naše rodiče. Jednoduché jak facka.

Filip Humplík





Včera Výbor pro dopravu pražského Magistrátu na návrh ODS schválil usnesení maximálně urychlující přípravu nového regulačního plánu v případě smogové situace. To je ale bohužel řešení z 10 %.

Dokud nebude dostavěn pražský okruh a P+R parkoviště, tak budou auta v Praze jezdit. A každou zimu budeme vymýšlet, co se smogem. Poslední plán řešení smogové situace vznikl za primátora Bohuslava Svobody v roce 2012. Od té doby se až do včerejška kromě mediálních prohlášení nedělalo nic. V tomhle je nečinnost magistrátu trestuhodná.

A špatné jsou i pokusy, zneužívat tuto situaci k omezování Pražanů a jejich přirozeného práva svobodně se pohybovat po svém městě ve svých vozech. Řidič přece není sprosté slovo. Všechna ta plíživá omezení, nesystémové parkovací zóny, úmyslné zpomalování dopravy, to vše život v Praze jen zhoršuje. A smog neřeší.

Pojďme říct ne omezování našeho normálního života. Pojďme říct ne vládě ANO a Zelených. To je v zájmu Pražanů.

Chcete naše noviny finančně podpořit?Zašlete libovolnou částku na účet číslo: 2901046670/2010. Pod variabilním symbolem 0011. Děkujeme Vám za přízeň.

Zveřejnil(a) Vlastenecké Noviny dne 7. prosinec 2017


Čtete dále VlasteneckeNoviny.cz | Další články k tématu:

loading...

Komentáře:

Reklama: polados-prepravujeme-vas-byznys