Socanský šašek Slávek se chystá na průzkum komunistických análů – Když do vlády, tak třeba z bolševiky

PRAHA | Duševně nemajetný jedinec nevalných lidských kvalit, lhář, smrkáč a hlavně také možná i velký zloděj, předseda ČSSD, tunelář OKD a nynější vlastizrádný protektor ČR Slávek „kudrnáč“ Sobotka považuje bohumínské usnesení, které sociální demokracie přijala v roce 1995 a zakazuje jí spolupráci například s KSČM, za přežité. O lízání bolševických zadnic sráčem z ČSSD informují ParlamentniListy.cz.

Je to ještě vůbec premiér nebo už to je jen ubohé cosi?

„Případná vládní koalice ČSSD s komunisty po příštích parlamentních volbách by podle něj tak nebyla problém. Sobotka to řekl v rozhovoru pro dnešní Hospodářské noviny (HN), kde znovu připomněl i dosavadní spolupráci obou stran na krajské a komunální úrovni,“ zprávu převzala ČTK, píše výše zmíněný zdrojový web.


„Bohumínské usnesení vězí v historii. Formálně se ani není potřeba k němu vracet. Bylo přijato v nějakém historickém kontextu v době, kdy byla na politické scéně úplně jiná situace,“ řekl parazit na společnosti jménem Sobotka.

Podle upocený krysy v čele lidi nezajímá, jestli toto usnesení platí, nebo neplatí, to je spíš debata pro politology. V Česku podle Sobotky v současné době ale není prostředí, aby po volbách vznikla čistě levicová vláda. „Může podle něj však vzniknout proevropská vláda, která bude respektovat sociální smír,“ píše o sci-fi magorii, která se tvoří v lebce Sobotky, tak jako u jiných se ve střevech tvoří větry, uvedený web.

Bohumínské usnesení přijali sociální demokraté na sjezdu v roce 1995 a zapovídá straně spolupráci s extremistickými stranami. Konkrétně jmenuje například KSČM. Přesto ale sociální demokraté měli od té doby koalice s komunisty v krajích i obcích.


loading...

Komentáře:

Reklama:
Pivní bedekr