Tisíce Američanů si přejí vyhnat vyslance všech pekel a lidské hovado Sorose ze země

WASHINGTON | Tisíce Američanů podepsalo petici prezidentovi, kterou předkládají Donaldu J. Trumpovi, ve které požadují zbavit George Sorose občanství a zakázat mu vstup do země, informuje Change.org.

George Soros – Lidská zrůda a podlidská bestie, kterou k sobě nechce ani čert, jinak by už dávno zdechl |foto: theguardian.com

„Prezidente Trumpe, žádáme Vás zakázat Georgi Sorosovi vstup do země. Žádáme Vás zakázat Georgi Sorosovi a jeho rodině podnikat v zemi a podporovat politiky a jejich fondy,“ stojí v textu petice.

„Žádáme Vás, abyste na něj vydal zatykač kvůli financování lidí, kteří se účastnili výtržností a protestů (…). Nelze Georgi Sorosovi dovolit zůstat ve Spojených státe a pokračovat v aktivní práci, jejímž cílem je sabotovat a ničit naši zemi,“ stojí v dokumentu. Shánění podpisů nadále pokračuje.

Třeba to ani nebude nutné, jelikož jedna z mocných čarodějnic měla předpovědět zdechnutí Sorose na letošní rok. Daná ježibaba se prý moc neplete. Má 80% úspěšnost předpovědí na chcípnutí lidských sviní.


loading...

Komentáře:

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení publikování Vašeho komentáře, ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu,
a k dalším účelům popsaných na stránce ochraně osobních údajů.
Reklama:
loading...