Devianti dnes už i v ČR mají právo prznit děti

„Peter Laně a jeho partner Jan Rous se podle informací portálu iDnes.cz velmi pravděpodobně stanou v České republice prvními osvojiteli dítěte v registrovaném partnerství. Dvojice totiž úspěšně prošla přípravným kurzem, psychotesty a dalšími náležitostmi, které otevírají náhradním rodičům cestu k dítěti,“ cituji slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Peter Laně a Jan Rous – sexuální nemocní lidé | foto: HlavnéSprávy.sk.
A k tomu krátce a jednoduše: Pamatujete si, jak tehdy vládní a socanský dobytek všechny informoval, že adopce bude jen pro děti, které mají tito postižení lidé ze svých předešlých vztahů a to jen za předpokladu, že s tím bude druhý rodič souhlasit? A zase lež. Dnešní ČSSD likviduje tradiční společnost a tradiční rodinu. ČSSD může dnes volit jen lidský odpad, špína, dobytek a jiní deviantní.

A aby se to mohlo obejít, to co socani nalhali, tak postup bude následující: „Protože si u našich sousedů mohou adoptovat dítě pouze manželé, v případě dvojice dvou mužů, bude oficiálně na papíře rodičům jen Laně,“ vysvětluje slovenský deník na žumpu ve vlastnění Andyho Babiše. „Teď už se velmi těšíme na miminko, přestože jsme i trošku nervózní. Jako snad každý prvorodič,“ sexuální deviant, který se těší na prznění dětské duše.


Citace z článku slovenského deníku:

Záhradný architekt Peter Laně začal prekopávať cestu k adopciám sebe a ďalším homosexuálnym párom už v roku 2014. V tom čase totiž požiadal mestskú časť Praha 13 o zaradenie na zoznam žiadateľov o adopciu. Bol si vedomý zamietnutia, pretože paragraf 13 zákona o registrovanom partnerstve adopcie registrovaným partnerom zakazoval.
Avšak s pomocou právnika Petra Kalla to napadli, a tak sa rozbehol administratívny proces. Následne v priebehu minulého roka dvojica Peter a Ján skutočne docielili, že plénum pätnástich sudcov českého Ústavného súdu paragraf zrušil. Svoje rozhodnutie odôvodnili tvrdením, že paragraf bol diskriminačný.
Českí homosexuáli sa aktuálne snažia presadiť takzvané prisvojenie, t.j. aby si v registrovanom partnerstve mohol osvojiť potomka jedného z partnerov aj ten druhý. Novela, ktorá by to umožnila, sa už tri roky nachádza v Poslaneckej snemovni. Avšak podľa informácií portálu iDnes.cz v utorok má byť uskutočnený posledný pokus, ktorý ma docieliť, aby sa dostala na rokovanie ešte za súčasnej vlády.


loading...

Komentáře:

Reklama:
Pivní bedekr