Imbecilní ministr Ludvík zakázal kouřit. A nyní se připravuje na zákaz alkoholu. Budou v rámci islamizace legální jen vodní dýmky?

PRAHA | Problémem české společnosti je extrémní míra tolerance vůči alkoholu, říká v rozhovoru pro dnešní Lidové noviny ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík, kterého citují ParlamentniListy.cz. Takže zakáže po kouření v hospodách i alkohol. Vodní dýmky sále legální? Tak jistě islamizace po vzoru lidského šmejdu z ČSSD.

Miloslav Ludvík | reprodukovaná fotografie z vysílání české veřejnoprávní žumpy ČT(autor reprodukce: Česká expedice, z. s. – © 2017)

„V Senátu jsem použil rustikální výraz, že máme ‚extrémní míru tolerance vůči chlastu‘. Nezapomenutelný pro mne je jeden rozhlasový moderátor, který říká: ‚Tak co, zachlastáme?‘ Místo aby naše celebrity bojovaly proti pití, naopak se ukazují, jak se sejdou v baru a dají si skleničku,“ posteskl si ministr. Přiznal také, že dobrým vzorem není ani stávající hlava státu: „Na pana prezidenta jsem v tomto směru již mnohokrát apeloval,“ přiznal.

Tolerance je v Česku podle Ludvíka extrémně vysoká. „A je to špatně. Jdeme vždycky ode zdi ke zdi. Před revolucí se tu vše regulovalo, po revoluci se řeklo, nic se nereguluje, demokracie je bezbřehá. Lidi mají pocit, že je jim vše dovoleno… Ale není, protože se pohybují v nějakých společenských dimenzích. Metanolová aféra jenom ukázala, kde všude, pro mne až překvapivě, je normální přes den pít tvrdý alkohol,“ podotkl.

Takže je to zcela jasné. Ministr Ludvík je islamistický trojský kůň a připravuje tuto zemi pro převzetí mohamedány. Kouření v hospodách již zakázáno. Nyní zakáže alkohol, ale jen ty vodní dýmky jsou legální, jelikož zákon zakazuje kouřit ve vnitřním prostoru provozovny stravovacích služeb, s výjimkou užívání vodních dýme. Kdy přijde imbecil Ludvík s tím, že vepřové je zdraví škodlivé?