Zrušme financování politických neziskovek

Dlouhodobě prosazuji zrušení státního financování všech tzv. politických neziskovek. Takzvané neziskové organizace s politickým programem jsou jen parazité přicucnutí na veřejné peníze.

Tomio Okamura | foto: spd.cz
V této souvislosti vítám diskusi nad ukončením činnosti politické neziskové organizace Hate Free, které Sobotkova, Babišova a Bělobrádkova vláda vyplatila ze státního rozpočtu osm milionů korun. Politici vládní koalice ale chtějí, aby se na činnost organizace Hate Free následně navázalo v podobném duchu.

Na podivnou činnost Hate Free jsem veřejně upozorňoval již před rokem. Vláda však neslyší, dělá pravý opak a stamiliony korun financuje desítky dalších podobných tzv. politických neziskovek, které například podporují migraci z islámských zemí do České republiky.

Jedná například o tyto organizace: Centrum pro integraci cizinců, Most pro Meta – společnost pro příležitosti mladých migrantů, Centrum multikulturního vzdělávání, Multikulturní centrum Praha, Sdružení pro integraci a migraci, Člověk v tísni, Klub Hanoi, Občanské sdružení Foreigners, Organizace pro pomoc uprchlíkům, SOZE, Centrum pro média, ekologii a integraci, Slovo 21, Poradna pro integraci, INFO – DRÁČEK, InBáze a mnoho dalších takzvaných neziskových organizací, které za pomoci vlády vysávají státní rozpočet na úkor našich potřebných občanů.

My v našem hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) říkáme jasně a na rovinu – PENÍZE CHCEME DÁT NAŠIM POTŘEBNÝM LIDEM, NE MIGRANTŮM ČI NEPŘIZPŮSOBIVÝM.

loading...

A Sobotkova, Babišova a Bělobrádkova vláda musí převzít politickou zodpovědnost za to, že zcela neúčelně po celou dobu vyhazuje ze státního rozpočtu stamiliony korun, místo aby tyto peníze použila pro naše potřebné občany, jako jsou například nemocné děti, senioři či mladé pracující rodiny.

Navíc je pozoruhodné, že tyto tzv. politické neziskovky jsou financovány nejen ze státního rozpočtu, ale zároveň také z různých podivných fondů, které jsou registrovány hlavně v Norsku, na Islandu a v Lichtejnštejnsku. Odkud tečou peníze do těchto fondů, to je otázkou, kterou bohužel jako opoziční strana nejsme schopni zodpovědět.

Přijďte proto ke klíčovým říjnovým parlamentním volbám a podpořte naše hnutí SPD, abychom mohli změnit politiku v České republice.

Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.


loading...
Reklama:
loading...