Nezletilí vetřelci terorizují domorodé děti. Policejní dobytek jen čumí s otevřenou hubou

VÍDEŇ | Problém. Ovšem nikoli pro policii a politiky. Přivandrovalí násilníci jsou totiž nezletilí a tak netrestatelní. Ve Vídni se množí případy, kdy bandy přivandrovalých nezletilců konfrontují, napadají, vyhrožují, vydírají a lynčují své rakouské vrstevníky. Informuje server Českého portálu euRABIA.cz s odkazem na rakouská média, mj. krone.at.

dětské vraždící bestie | foto: jtf.org
„Děje se tak často v prostředcích MHD, ale i mimo ně. Poslední obětí byl 11-letý William,“ píše web o brutálních praktikách nelidských sviní, které přitáhly jako kobylky zlikvidovat Evropu. Vetřelci nesou mor smrti a měli by být vyhnání, deportováni a Evropa by měla být od špíny očištěna.

„Williama přepadla imigrantská dětská banda – srazila ho z jízdního kola a zmlátila jak psa, že musel víkend strávit v nemocnici. Nic se ale neděje, neboť kriminálních činů se dopouštějí imigrantští nezletilci – ve Williamově případě 11-letý Čečenec,“ píše server.

Čečenci v Rakousku jsou ta svoloč, která chtěla v Čečensku nastolit muslimský chalífát podobný Islámskému státu a vedli čečenskou válku za podpory zmrdů ze Spojených států.


loading...
loading...
Reklama:
loading...