Policejní dobytek v Berlíně zastřelil otce, který bránil svou 6-letou dceru před znásilněním ze strany mu-slimácké svině

BERLÍN | Teprve šestiletou dívku sexuálně napadl pákistánský migrant Tayyab M. v německém hlavním městě. Násilníka pak v záchvatu vzteku napadl otec dívky, jenž jej v době příchodu policie ohrožoval nožem. Policie otce zastřelila. Útočník pak od soudu vyfasoval 20 měsíců podmíněného trestu, píše Express.co.uk. Toť realita ze soudního Německa. Vítejte v pekle!

Chránil dceru před znásilněním a tady ho berlínští policejní zmrdi zastřelili

Upozornění: Nejedná se o článek popisující dění někde na Blízkém východě, či Pákistánu, či jinde kde vládne hluboký mu-slimácký středověk. Takové zkurverné prasárny se dějí za vlády nacistické svině Merkel v Německu. Pár desítek minut jízdy autem od hranic České republiky.:

Matka dítěte, se po rozsudku zhroutila. “Jak je tohle možné? Ten muž by měl být po celý život zavřený na místě, odkud by tohle nemohl udělat znovu. Ten den mi zničil život,” popisovala těsně poté, co soud uvedl, že byl útok velice krátký a u činů takového charakteru je podmínka normou, informuje o německých deviantních praktikách server euRABIA.cz s odkazem na stop-multikulti.cz.

Samotný obžalovaný řekl, že mu nezáleželo na tom, zda bude mít sex s dítětem nebo dospělým a čin spáchal pouze za účelem sexuálního uspokojení. “Ano, udělal jsem to. Bylo to spontánní, neplánoval jsem to,” doplnil.

Německý policejní dobytek se s tím nepáře: „V době příjezdu policie spatřili příslušníci pachatele, který zrovna prchal před rozzuřeným otcem dívky, jenž měl další dvě děti. Policisté tak na otce sexuálně napadené holčičky použili střelnou zbraň. Otec šestileté oběti sexuálního napadení pak zemřel v nemocnici. Po něm na světě zůstaly tři děti, tříleté, šestileté a desetileté.“ Co přát takovým prasatům v uniformě? Aby jim anál pořádně protáhla tlupa mu-slimáckých vetřelců.


Reklama: