Bílý dům nepustil na tiskovou konferenci presstituty z FakeNews. Jedná se o tyto lživá média: Deníky The New York Times, The Los Angeles Times, Daily Mail, televize CNN a BBC a servery Politico a BuzzFeed

WASHINGTON | Bílý dům neakreditoval na páteční tiskovou konferenci představitele lživých médií, které šíří lži, nenávist, dezinformace a účelové FakeNews. Tím se sračkometaři z deníků New York Times, Los Angeles Times, Daily Mail, televizních stanic CNN a BBC či zpravodajských serverů Politico a BuzzFeed nedostali na tiskovou konferenci, jelikož na tu mohou jen po akreditaci.

Bílý dům v zimě | foto: Wikipedie
Zmíněný dobytek z mediální žumpy to komentuje hystericky, ovšem nikde není žádnému subjektu garantováno, že mu bude akreditace Bílým domem udělena. Agresivita a arogance lživých médií nezná mezí. Oni si vynucují svou přítomnost na tiskovkách v Bílém domě, ač na prezidenta Donald J. Trumpa kydají kbelíky hoven denně.

Tisková agentura The Associated Press, který byla historiky obviněna z kolabirace s nacistickým německem a šířením nacistické propagandy, reagovala na krok mluvčího Bílého domu Seana Spicer tím, že se na zmíněné tiskové konferenci nezúčastnila dobrovolně. Podobně postupovali i magazín Time a deník USA Today.

„Agentura AP je přesvědčena, že veřejnost by měla mít přístup k prezidentovi natolik, jak to je jen možné,“ píše se v prohlášení ředitelky AP pro vztahy s médii Lauren Easton, kdy ovšem zapomíná, že AP neinformuje, ale šíří falešné zprávy, dezinformace a nenávist.

Na otázku, proč byli někteří novinář vyloučeni, Spicer odpověděl, že to bylo jeho rozhodnutí, uvedla BBC.