Před branami EU je šest milionů kusů vetřelců

Nedávno se v médiích objevila zpráva o tom, že se před branami Evropské unie nachází šest milionů imigrantů z nejzaostalejší a nejnásilnější kultury na světě, kteří se snaží dostat do Evropy.

Radek Rozvoral
Tyto informace přinesl deník Bild, který odtajnil zprávu německé rozvědky, jež neměla nikdy spatřit světlo světa. Mimo jiné se v ní uvádí, že existuje nejméně 5,95 milionu imigrantů v zemích kolem Středozemního moře, kteří se snaží dostat do Evropy. Jen v samotném Turecku jsou připraveni podle zprávy na cestu do Evropy tři miliony lidí. V Libyi je to 1,2 milionu imigrantů a další k nim stále přibývají.

K podobným číslům dospěla i evropská pohraniční agentura Frontex, což potvrdil i nový předseda Evropského parlamentu Antonio Tajani, který řekl, že pokud nebudou problémy lidí v Africe uspokojivě vyřešeny, bude Starý kontinent čelit milionům Afričanů tlačících se do Evropy a žádné hráze jim v tom podle něho nezabrání.

Prodejní žurnalisté v čele s Českou televizí nás neustále krmí zaručenými informacemi o tom, že je imigrační vlna na ústupu a pak se dozvíme takovéto otřesné informace z utajované zprávy německých tajných služeb. Co je k tomu vede a v čí prospěch vlastně žurnalisté hlavního proudu jednají a neobjektivně informují? Kryjí tím jednoznačně neschopnou politiku Bruselu. Je potřeba, abychom politické korektnosti, kavárenským tlachům, namyšlenému levičáctví a prohnilým neziskovkám s politickým pozadím dali vale a začali přemýšlet zdravým selským rozumem.

Evropská unie svou politikou roztažených rukou žene Evropu do záhuby a naše vláda včele s premiérem Sobotkou jí jen ustrašeně přikyvuje, čemuž se musíme bránit. Jedinou možností je tento centralisticko-byrokratický spolek opustit. Vyhlasme proto referendum o vystoupení České republiky z Evropské unie, ať si sami lidé vyberou, jak chtějí žít!Zdroj.

Reklama: