Absolutní většina je ochotna spálit Korán

OSTRAVA | Položili jsme Vám našim čtenářům v rámci ankety otázku: Jste ochotni spálit Korán? Naše redakce takto reagovala na bezprecedentní uvěznění mladé slovenské dívky za to, že pomočila a následně podpálila Korán, kdy takto projevila svůj odpor vůči bestiální a zločinecké ideologii, kterým bezpochyby islám je.

satanská kniha Korán v plamenech | foto: dailystormer.comIslám není náboženství. Islám je stejné zrůdná ideologie jako nacismus, fašismus, militarismus či komunismus. Není mezi žádných rozdílů. Právo Šaría, kterým se islám řídí nemá stanoven žádný náboženský cíl, ale má ideologický cíl a to je ovládnutí světa. V tom jsou všechny výše jmenované ideologie stejné, kdy si určitá skupina lidí řekla, že je vyvolena a proto si chtěla podmanit svět. Klidně i za cenu vyhubení jiných lidí a likvidací jiných kultur.

S tématem související literatura:

Naši čtenáři se vyjádřili k problematice pálení Koránu jasně. Pro většinu z nich se nejedná o knihu svatou, tak jak ji mu-slimáci vnímají, a dokonce jí asi ani nevnímají jako knihu, ale spíše jako vepřové nebo psí lejno. Proč tak tvrdá slova? Jednoduše, celých 71 % hlasujících, což je celkem 5.007 hlasů je ochotno Korán spálit. A to i v kulturním prostředí Evropy, kde je zvykem knihy nepálit, proto asi pro ně Korán knihou není.

Na druhou stranu 29 %, což je 1.999 hlasů se vyjádřilo, že není ochotno Korán pálit. K tomu mohou mít různé pohnutky: Strach z trestu, neochotu pálit knihu, či jen vzdor, ale také to mohli být trollové, kteří chtěli ovlivnit výsledek ankety, ale nebylo jich asi dostatečně. Každý mohl z jedné IP adresy hlasovat pouze jednou.Jste ochotni spálit Korán?

  • ANO (71%, 5 007 hlasů)
  • NE (29%, 1 999 hlasů)

Počet hlasů: 7 006

Nahrávání ... Nahrávání ...

Anketa byla zahájena dne 20. 2. 2017 v 11:30 hodin a ukončena dnes 5. 3. v 9:30 hodin, Celkem hlasovalo 7.006 čtenářů.