Politický eunuch z ODS si také plivl na Miloše Zemana. Šel pak vykouřit Donalda Tuska?

PRAHA | Ke kandidatuře Miloše Zemana na post prezidenta se vyjádřil snad každý, i poslední hazlbába z pražského Hlavního nádraží, proto je nemyslitelné, že by v tom zástupu chyběl i předseda politické zdechlé kobyly ODS politický eunuch bez varlat a modrý klaun Petr Fiala.

Petr Fiala – Modrý klaun jako eunuch české politiky otevírá ústa.
Komu bude z Bruselu kouřit?
Tato směšná figurka, která se mentálně ukájí v čele ODS vydala na webu své partaje prohlášení s titulkem: Vyjádření k rozhodnutí Miloše Zemana obhájit prezidentský mandát.

„Rozhodnutí Miloše Zemana respektuji a oceňuji, že úmysl znovu kandidovat oznámil s dostatečným předstihem. ODS je ale přesvědčena, že by Česká republika po příštích volbách měla mít jiného prezidenta. Takového, který nerozděluje společnost, nezpochybňuje základní směřování naší zahraniční politiky a ctí ústavní tradice,“ uvedl bezpohlavní a bezcharakterní politik v čele ODS.

Řeči o rozdělování společnosti jsou dnes vlastně už jen fráze neúspěšných, v tom se není co Fialovi divit, ústavní tradice ODS pošlapávala z Nečase kdykoliv kdy bylo možné. A co se týče základního směřování zahraniční politiky? Tak ODS a především Fiala to vidí jako permanentní felaci mluvících penisů z Bruselské říše, kdy ODS se v tom chová jako ta poslední klečící děvka.


Reklama: