Nizozemí nepatří všem, kteří v něm žijí: Turci v zemi jsou podle Wilderse odpadem

AMSTERDAM | Předseda nizozemské Strany za svobodu (PVV) Geert Wilders během poslední televizní debaty před dnešními parlamentními volbami nazval několik stovek obyvatel tureckého původu, kteří na závěr nedávné proturecké demonstrace v Rotterdamu vyvolaly nepokoje odpadem, informuje TASR na webu Teraz.sk.


satanská kniha Korán v plamenech | foto: dailystormer.com

V rámci debaty se vysmál i zrůdám v rámci kolaborujících vládních stran, které prosazují multikulti a neomarxistický socialismu, kdy nizozemská Strana práce má své volební heslo: „Nizozemsko patří nám všem.“ Podle Wildeerse toto heslu jen ukazuje, že politici z této strany mají vykouřený mozek hašišem, kdy to přirovnal na nadměrné užívání vodních dýmek. Mu-slimáci z nich právě hašiš fetují.

„Nizozemí nepatří všem z nás!“ parafrázoval Geert Wilders heslo vládních žvástů vykouřených feťáckých hlav ze Strany práce, kdy na jejich adresu dále prohlásil: „“Islám je největší hrozbou, jaké Nizozemí čelí. Jedná se o existenční problém. V sázce je budoucnost naší země. Islám a svoboda totiž nejdou dohromady.“

S tématem související literatura:

Právě vládní strany prosazují hlubokou islamizaci, ovšem už se spálily, jelikož Turci v zemi si přejí likvidaci Nizozemí, tak jak jen známe a turečtí politici jsou jim více, než nizozemští, což rozpoutalo i diplomatickou válku mezi Tureckem a Nizozemím. Právě tyto Turky označil Wilders za odpad.

Zdůraznil také dvojitou loajálnost tureckých demonstrantů v Rotterdamu a vysokou kriminální činnost v komunitách muslimských přistěhovalců. Geert Wilders na závěr svého projevu označil proroka Mohameda za diktátora a pedofila, tak jak jej historie zná a jeho deviace a zločinné praktiky loupežníka jsou doloženy v historických pramenech, či samotném koránu.