Požehnání Středozemního moře. Likviduje invazi vetřelců do Evropy. Italové to hatí a odpad vozí do Evropy

BERLÍN – ŘÍM | Mnoho vetřelců pohltilo Středozemní moře, když tito se jako zločinci rozhodli podniknout invazi do Evropy, aby mohli zde parazitovat a likvidovat naše tradice a v rámci džihádu a vyhladit bílou rasu jako takovou.

Moudrá příroda umí regulovat invazivní druhy | foto: tasr
Mezinárodní organizace pro migraci (IOM), který invazi vetřelců z Blízkého východu a Afriky do Evropy řídí a poskytuje dobytku na pochodu finance a informace je zděšená, že příroda vše řeší po svém. Podle dané zločinecké organizace IOM se za první čtvrtletí počet zdechlin ve Středozemním moři zvýšil na trojnásobek a proti loňskému roku.

Evropa by si měl vzít příklad ze Saúdské Arábie a vyhnat IOM a pak by nebyl žádný problém po vzoru saúdský Arabů likvidovat čluny s vetřelci střelbou z vrtulníku, tak jak zlikvidovali posádku člunu vetřelců ze Somálska, když se přiblížili k výsostným vodám Saúdské Arábie. Ovšem tam je více žraloků. A možná by stačilo vysazení žraloků do Středozemního moře – obětovat koupání v moři za bezpečnou Evropu? Proč ne.

Zločinec a kriminálník z IOM to ovšem vidí jinak: „Do 19. března přišlo o život nebo je stále nezvěstných 481 migrantů nebo uprchlíků, přičemž v roce 2016 IOM evidovala k tomuto datu 159 případů,“ uvedl mluvčí organizace a zmrd v jedné osobě Joel Millman, jelikož v daném počtu nebyl ani jeden uprchlík, ale jen paraziti.

Italská vláda patří před mezinárodní soud, jelikož vetřelce od afrických břehů dováží. Paraziti se nalodí na čluny, které by je uvezly maximálně několik kilometrů od afrického pobřeží a pak by nebylo návratu, ale jen přírodní řešení a moře by je pohltilo.

Ovšem italské pobřežní hlídky vyzvedly během uplynulého víkendu z chatrných člunů plujících směrem do Evropy (ihned u afrického pobřeží) přes 3300 migrantů. „Do Itálie se tak od začátku roku dosud připlulo přes 20.000 lidí. Loni jich za prvních čtvrtletí přišlo téměř 18.800,“ popisuje zločiny Itálie TASR na webu Teraz.sk.


Reklama: