Byly oba útoky koordinovány? Mu-Slimák vraždil v Londýně. Pak do davu najelo auto. Podle mu-slimáckého starosty je to O. K.

LONDÝN | Včera byl anglický Londýn řádně kulturně obohacen, jelikož nestačí, že mají za starosti prašivého psa, tak jiný mu-slimácký prašivý pes vraždil. Střílel a bodal. Jiný pak do davu autem najel.

Abu Izzadeen – odstřelený teroristický prašivý pes a mu-slimák je už v pekle
Teroristický útok v Londýně má smutnou bilanci, podle informací ParlamentníchListů.cz byly zavražděny tři osoby a dalších dvacet lidí bylo zraněno. To vše díky teroristickému útoku prašivého psa Abu Izzadeen. Britský tisk psal o Asiatovi, což je více či méně lež k pochcání, když to česká média takto přeloží, jelikož v češtině asiat znamená trošku něco jiného.

Mu-slimácký starosta Londýna vraždění neodsoudil

Sadiq Khan – nechutná islamistická špína v čele Londýna | foto: alchetron.com

Ke střelbě spáchané nečistým prasetem došlo na Westminster Bridge poblíž budovy parlamentu Velké Británie. Jednání parlamentu bylo zastaveno, oznámil předseda Dolní sněmovny. Poslanci zůstávají uvnitř, budova je střežena policisty, informoval včera Sputnik.

Zločinec také nožem poranil policistu u parlamentu a byl policisty zneškodněn, oznámil předseda Dolní sněmovny. Neozbrojený policista na následky zranění zemřel.

S tématem související literatura:

Mu-Slimácký parazit coby starosta Londýna Sadiq Khan se k teroristickému útoku vyjádřil laxně. Uvedl, že Londýn je velké město a že terorismus je nedílnou součástí života ve velkém městě. Je to vzor mu-slimáků: Nikdy nepracoval a jen na dávkách či na veřejném sektoru, pak jako právník, parazitoval. Špína?

Svými slovy jasně dokázal, že tento čin neodsoudil a když jej neodsoudil, tak jej schvaluje? Kdy bude tento prašivý pes po zásluze odsouzen královským tribunálem k popravě utětí hlavy?

Kombinovaný útok

Policie v Londýně

Auto přejelo minimálně pět lidí na Westminster Bridge v Londýně, kde se předtím střílelo, uvedla média. Informuje s odvoláním na britská média Sputnik.

Dříve se uvádělo, že nedaleko od budovy parlamentu Velké Británie byla slyšet střelba. V důsledku toho bylo zraněno 12 lidí. Později se objevily informace, že střelec byl zlikvidován, byl však zraněn jeden policista.

Britská média s odvoláním na zdroj v policii uvádí, že pachatelé byli dva a incidenty na mostu a u parlamentu spolu souvisípolados-prepravujeme-vas-byznys