Hurá! Středozemní moře se činí: Likvidace cca 250 kusů vetřelců se mu zdařila na výbornou

TRIPOLIS | Španělská humanitární organizace Proactive Open Arms se sídlem v katalánské Badalone je zděšena, že se příroda chová jako příroda. Idioti, kteří páchají invazi do Evropy byli pohlceni Středozemním mořem, což je logické, ale debilové z neziskovky to nechápou. Proč? Prvně jsou z neziskovky a pak jsou to svině, které jiné nečisté svině importují do Evropy.

Moudrá příroda umí regulovat invazivní druhy | foto: tasr
Podle mluvčí španělských zločinců Laury Lanuz se asi 15 námořních mil od libyjského pobřeží našli dva opuštěné čluny, ve kterých okolí vytáhli z vod Středozemního moře pěti mrtvých Afričanů ve věku asi 16-25 let. Vetřelci se utopili zřejmě ve středu, vyplynulo ze slov Lanuz. Tak měli sedět doma na prdeli.

Ve válce jsou oběti v pořádku a vzala si je sama příroda, ač měly být jejich čluny potopeny vojenskou silou, tak jak to třeba dělá Saúdská Arábie, která všechny čluny plující ze Somálska na vodě vrtulníky rozstřílí.

Záchranáři však vidí jediné vysvětlení v tom, že plné čluny se převrátily a při jejich kapacitě 120-140 lidí by to věštilo skutečný výkon přírody – Likvidace cca 250 kusů vetřelců, kteří chtěli v Evropě parazitovat, likvidovat jí a podílet se na genocidě bílé rasy.