Dominik Feri jako hrdina pošuků je mediální hvězda. Taky se Vám chce zvracet?

PRAHA | Redakce serveru Českého portálu ePortal.cz si namazala na chleba Dominika Feriho, který je podle německého plátku Die Welt, který šíří lži, falešné zprávy a deviantní propagandu, záchrana celé EU. Pitomost hodný českým lhářům a presstitutkám. Proto to vypadá, že to byl článek na zakázku pro české mediální žumpy, aby měli falešný referenční zdroj.

Dominik Feri z Teplic | foto: wikipedia.org
A co píše redakce ePortálu? „Německý deník Die Welt má pravdu. Dvacetiletý kluk s afrem z TOP09 tu EU určitě zachrání.“

Ironie ovšem pokračuje: „Stejně jako knihovník a (ex)alkoholik Schulz. Stejně jako nás všechny spasí „syrští inženýři, programátoři a lékaři“ z Nigérie, Afghánistánu, Iráku, Íránu atd. Jasně, že jo…určitě…na 100%. Teď už můžeme všici (teda…všici, kdo nekradnú) klidně spát!“

Tak pokud EU stojí na takových pitomcích, tak je divné, že ještě existuje. Ovšem diktatura, která nemá osobu diktátora je pak takovou plutokracií, kdy skutečný diktátor je skryt a my vidíme jen sluhy a poskoky diktátora, kteří nás otročí.

V Evropském parlamentu z úst britského poslance Godfrey Blooma zvoleného za UKIP zaznělo: „A můžu Vám říct, když se lidi dozvědí pravdu, nebude to dlouho trvat, tak vtrhnou do tohoto sálu a oběsí Vás. A budou v právu.“ Blíží se tato doba?


Godfrey Bloom (UKIP) k Evropské komisi: Lidí Vás jednou pověsí. Mají na to právo!


Reklama: