Gabriela Koukalová se zaprodala propagandě a jako hloupá husa šíří lži a nenávist

PRAHA – MOSKVA | Dvojnásobný olympijský vítěz Anatolij Nikolajevič Aljabjev se domnívá, že prohlášení českých biatlonistů jsou součástí naplánované kampaně, která má zvýšit napjatou situaci před Olympijskými hrami 2018. Informuje Sputnik.

Gabriela Koukalová – Chová se jako prodejná děvka z ulice? | Foto: Sputnik
„Určitě za Moravcem, Koukalovou a Šlesingrem stojí lidé, kterým vyhovuje zvyšovat napětí. Asi to dělají před OH 2018, o to víc, když v seznamu Richarda McLarena zůstává ještě několik ruských jmen,“ uvedl.

A dále dodal, že v žádném případě nesmíme nechat české útoky bez odpovědi. „Nesmíme nechat po sobě šlapat, jinak bude ještě hůř. Doufám, že právníci federace pečlivě prostudují tato prohlášení,“ řekl Aljabjev v interview pro RT.

Dříve se čeští biatlonisté Gabriela Koukalová, Ondřej Moravec a Michal Šlesingr vyjádřili k situaci s dopingem v Rusku, kdy se jednalo o stejné špinavé praktiky jako v případě letních Olympijských her. Je smutné, že se k tomuto honu na čarodějnice přidali čeští sportovci. Asi jim chybí něco jako bolševická anticharta, nebo si za takové řeči jako zrádci sportovní idee nechali zaplatit?


Reklama: