Střelba v Ohiu: Jeden mrtvý a patnáct zraněných

CINCINNATI | Nejméně dva střelci spustili v noci ze soboty na neděli střelbu v zaplněném nočním klubu Cameo ve městě Cincinnati v americkém státě Ohio. Zabili jednoho člověka. Patnáct osob bylo zraněno. Informuje TASR na webu Teraz.sk.

Ilustrační snímek
Podle úřadů vládla na místě chaotická situace. K střelbě došlo kolem 01:30 hodin místního času během rušného víkendu. Úřady zatím nemají žádné podezřelé či informace vedoucí ke střelcům.

„V sobotu večer jsou v klubu většinou velmi mladí návštěvníci. Měli jsme tu incidenty i v minulosti, ale tento je ze všech nejhorší,“ uvedla policejní představitelka Kim Williams, kdy dodala, že v klubu se nacházela ochranka, která poskytla raněným první pomoc a pokusila se oživit zmíněnou oběť, ta však zemřela.

Násilí v přeplněném klubu si podle aktuálních informací vyžádalo kromě jednoho mrtvého celkem 14 zraněných. Mluvčí místní univerzitní nemocnice uvedla, že jedna z přijatých osob je v kritickém a další tři ve vážném stavu. Některé zdroje uvádějí patnáct zraněných.polados-prepravujeme-vas-byznys

Reklama: