Pálení Koránu v Praze má dohru. Úřednická prasata si předvolala organizátorku

PRAHA | 20. února se v pražské Stromovce konala akce na podporu Slovenky Adriany Melekové, která počurala a pálila Korán. Svou akci nahrála na video, které následně umístila na internet. A protože na něm nevybíravě urážela muslimy, policie získala dost důkazů k tomu, aby mohla mladou ženu obvinit z trestného činu hanobení rasy, národa a přesvědčení. Informují ParlamentniListy.cz.

satanská kniha Korán v plamenech | foto: dailystormer.com
Uvěznění mladé Slovenky vyvolalo nechuť jak mezi některými aktivisty na Slovensku, tak i v Česku. V pražské Stromovce Slovenku podpořilo asi 25 aktivistů, kteří také pálili Korán. K podobným akcím došlo i na dalších místech Česka, dodává web.

Dále se dočteme, že ve Stromovce pálení Koránu organizovala Klára Fűrstová. A teď si na sociální síti Facebook postěžovala, že byla předvolána k podání vysvětlení. „Tak je to tady. Předvolání k podání vysvětlení 25. 4. 2017 v 14 hodin. Městská část Praha 7 nábřeží kapitána Jaroše 1000 Praha 7. Odbor správních agend, 2.patro, místnost č. 273.“

Proč musí organizátorka pálení Koránu ve Stromovce dorazit? Protože svou akci ve Stromovce sama řádně předem nenahlásila. Dáma prý měla za to, že nic nahlašovat nemusí, protože podle vlastních slov pořádala soukromou akci. Úředníci jí však oficiálním dopisem sdělili, že akci měla oznámit, a chtějí slyšet, proč tak neučinila.„… svolala shromáždění, které neoznámila, čímž porušila povinnost podle § 5 ods. 1 zákona o právu shromažďovacím, neboť její povinností bylo shromáždění oznámit příslušnému úřadu, tak aby oznámení obdržel alespoň 5 dnů předem,“ stojí v úředním dopise, který dáma sdílela právě na sociální síti.

Brutální šikana odpůrců mu-slimáckých prasat a satanského Koránu je v ČR už realitou. Co ten úřednický dobytek? Měl by letět z úřadu okny? Zavolejte paní, co si odpůrkyni předvolala a řekněte jí, co si o ní myslíte. Telefon a email, je níže:

S tématem související literatura: