Vladimir Železný chystá novou politicky nekorektní zpravodajskou televizní stanici

PRAHA | Televizní podnikatel Pál Milkovics (S&P Broadcasting) a dlouholetý šéf Novy Vladimír Železný přišli s dalším překvapivým strategickým oznámením. Chtějí divákům před prázdninami nabídnout nový zpravodajský kanál, který bude vysílat nepřetržitě 24 hodin a novinkou bude, že toto zpravodajství nebude politicky korektní.

Vladimír Železný | foto: PL
Dokonce do něj budou moci vstupovat diváci přímo přes sociální sítě anebo Skype a politici a hosté budou moci se svými diváky přes televizi komunikovat.

„Budeme razantní, nelítostní, budeme rychlí a nebudeme zahlcovat diváka zbytečnými informacemi,“ uvedl k tomu minoritní majitel Z24 Železný.

„Tolik nadějná zpráva. Což o to, mezera na mediálním trhu je v tomto segmentu obří, záležet ovšem bude na kvalitě jejího případného zaplnění, a zda nepůjde o cestičku pro politické ambice Vladimíra Železného. Nicméně, jsa optimistou, rád s potěšením vyčkám,“ komentuje ve svých pravidelných glosách Miroslav Macek.

„Zpravodajská televize Z24 bude přinášet zprávy z domova i ze zahraničí tak, jak přicházejí, bez zkreslení způsobeném politickou korektností,“ uvedli dnes před novináři Milkovics a Železný. Televize Z24 bude dostupná na satelitu prostřednictvím partnerství se Skylinkem i zdarma na kabelu. V plánu ale mají podnikatelé i pozemní vysílání. Současně s televizí vzniká i nová webová platforma z24.cz se všemi pořady online, informují ParlamentniListy.cz.