Islám do českých škol? Proč tomu vláda nebrání? Protože je zrádná

Zeptal jsem se premiéra Sobotky ve Sněmovně zcela na rovinu, proč vláda podporuje a financuje projekty na propagaci islámu na českých školách? Podívejte se na video. Přestože se jednalo o interpelace na premiéra, tak jsem se odpovědi na místě nedočkal, takže mi musí premiér do 30 dnů odpovědět písemně. Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte.

Tomio Okamura | reprofoto: psp.cz

Vážený pane premiére, je pravda, že ministerstvo školství, které je pod vedením vaší ČSSD spustilo na základní škole ve Zlíně pilotní projekt propagace islámu? Dostal jsem informaci, že na základní škole ve Zlíně – Malenovicích je prý na základě podnětu ministerstva pod vedením ČSSD propagován mezi žáky pozitivní vztah k islámu, a to formou komparativního appeasementu, což je psychologická forma psychomanipulace, jejímž cílem je snížit podvědomý strach z jedné hrozby porovnáváním s podobnými známými fakty z hrozby známé a menší (tedy bagatelizace) anebo hrozby nulové (tedy denial).

Jeden z rodičů, který byl ve škole na rodičovské schůzce v 8.třídě tamní základní školy, nafotil se zděšením neuvěřitelné nástěnky rozvěšené po zdech třídy. Informaci o tomto neuvěřitelném skandálu kromě nás přinesl už i server EUrabia.

Škola se snaží položit rovnítko mezi současné sekularizované křesťanství a fašistický islám.
Kauza ve Zlíně je už druhá v řadě, kdy škola propagovala mezi studenty islám. Nedávno prý učitelé na základní škole v Trutnově učili děti muslimské modlení k Alláhovi.

Pane premiére, je islamizace českých dětí politika celé vlády nebo jen strategie vaší ČSSD? Je všeobecně známé, že Vaše vláda kontinuálně přijímá do České republiky natrvalo migranty z islámských zemí a integruje je do naší republiky.
O tom moc dobře vědí občané Ústí nad Labem – Předlice, Jaroměře, Brna a Havířova. A Vaše vláda vyčleňuje na přijímání migrantů sta miliony korun ročně. Místo abyste tyto peníze dali našim seniorům či rodinám s dětmi. Ostatně, hlasy poslanců ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL byla do své funkce ombudsmanky zvolena i známá podpůrkyně islámu v České republice Anna Šabatová.

A je tady další skandální jednání vlády. Islámská nadace se sídlem v Praze obesílá již delší dobu české školy s nabídkou přednášek, které propagují islám. A jak vyplývá z dopisu školám, nadace realizovala již stovky přednášek. Oslovil jsem v této souvislosti písemně ministryni školství Kateřinu Valachovou (ČSSD) s dotazem, zdali s tímto jednáním souhlasí a zda-li ministerstvo učinilo proto tomuto nějaká opatření? Odpověď ministryně mne opět šokovala – ministryně a vláda nejen že tyto aktivity odmítá sledovat, ale dokonce přímo dotuje neziskovou organizaci s názvem Multikulturní centrum, která se na organizaci těchto přednášek přímo podílí.

Za sebe a za naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) říkám jasně – prosazujeme ukončení jakéhokoliv financování tzv. politických neziskovek z veřejných peněz. A odmítáme toto „vymývání mozků“ našim dětem. Jednání Sobotkovy, Babišovy a Bělobrádkovy vlády je absolutně neuvěřitelné. Pakliže je na školách prostor pro další vyučovací hodiny, navrhujeme zavést přednášky na téma vlastenectví.